+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Rental 1

Nuoma

Jums reikalingas krautuvas tik trumpam laikui? Ar galvojate apie ilgesnį naudojimą? Reikia optimizuoti Jūsų krautuvų parką? Ar norite gauti individualų finansavimo pasiūlymą? Viskam turime sprendimą. Tokį, kokio Jums reikia.

Prisiderinsime prie Jūsų

Todėl siūlome Jums platų įsigijimo ir naudojimo alternatyvų spektrą. Tai sumažins Jūsų išlaidas ir apsaugos nuo perteklinių apkrovų. Ir visai nesvarbu, ar krautuvą norite naudoti rytoj, ar tik po trijų mėnesių. Ar jis turi būti naujas, ar naudotas. Jūs galite rinktis: nuomotis ar įsigyti.

Rent it. Move it. Done.

Kai pritrūksta pajėgumų, mūsų nuomojami krautuvai geriausias pasirinkimas. Visai nesvarbu, reikia vienai dienai ar metams - jei Jums krautuvo ar kėlimo vežimėlio reikia trumpam, „Jungheinrich Rental“ patikimiausias Jūsų partneris. Iš mūsų gausite tinkamą krautuvą tinkamu laiku tinkamoje vietoje.

Išlikite lankstūs.

Jūs nesate suinteresuotas įsigyti krautuvą, bet domitės grynai tik jo naudojimu vidaus logistikoje? Tuomet mūsų lankstūs nuomos modeliai Jums kaip tik tai, ko reikia.

MAKSIMALUS SAUGUMAS.MINIMALIOS IŠLAIDOS.

Esate krautuvų parko eksploatuotojas? Tuomet turite būti pasiruošę bet kam. Su mumis Jūs tapsite lankstūs laike ir prisitaikydami prie klientų kitose šalyse, labiau saugūs ir skaidrūs sumažinę išlaidas: su „Jungheinrich“ „Rental Fleet Management“ (RFM).

Geriau nuomoti nei pirkti.

Atnaujinkite savo krautuvų parką ir pasinaudokite mūsų visiškai integruotu ličio jonų akumuliatorių ir įkroviklių nuomos sprendimu su mūsų „Li-Ion Performance Rental“. Tokiu būdu sumažinsite išlaidas ir greitai bei lengvai padidinsite savo elektrinių krautuvų našumą.

Use it. Own it.

Norėtumėte pasibaigus nuomos laikotarpiui krautuvą perimti savo nuosavybėn? Siūlome įvairias finansavimo galimybes: visiškai klasikines, pvz., mokėjimą dalimis, arba nuomos sutartis su išpirkimo galimybe termino pabaigoje.

Ar turite klausimų?