+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Originalios atsarginės dalys

Originalios atsarginės dalys

Originalas suteikia saugumo

Tik originalioje atsarginėje dalyje slypi gamintojo kompetencija.

„Jungheinrich“ techninės priežiūros tarnybos darbuotojai visame pasaulyje naudoja tik originalias atsargines dalis. Nes tik originalios atsarginės dalys gali užtikrinti didžiausią patikimumą ir išsaugoti vertę, išlaikydamos optimalų visų komponentų veikimą.

Tik originalui taikoma garantija

„Jungheinrich“ garantuoja sertifikuotą kokybę

Tik originalios „Jungheinrich“ atsarginės dalys išpildo krautuvams ir medžiagoms keliamus didelius reikalavimus. Naudojant kitų gamintojų dalis, galimi sunkūs nelaimingi atsitikimai ir brangiai kainuojančios avarijos.

Originalas atvyksta šiąnakt

„Jungheinrich“ garantuoja didesnę nei 98 % atsarginių dalių atsargą visame pasaulyje.

Sugedo Jūsų krautuvas ir atsarginės dalies Jums reikia geriau vakar nei šiandien? Naktinio skubaus tiekimo metu „Jungheinrich“ originalios atsarginės dalys tiekiamos tiesiogiai klientų aptarnavimo tarnybos automobiliais ir jau kitą rytą būna pas Jus.Originalios dalys užtikrina saugumą

Tik naudodami originalius „Jungheinrich“ ratukus ir ratus užtikrinsite optimalų Jūsų krautuvo darbą. Pasikliaukite gamintojo kompetencija. Mes Jums siūlome didelį ratukų ir ratų, tinkančių bet kokiam krautuvui, pasirinkimą.

Originalios atsarginės dalys

Dėl naujų saugos reikalavimų, pakeistų sandėlio ir logistikos procesų ar teisės aktų dažnai pasikeičia krautuvams ir išoriniai sandėlio įrangai taikomi reikalavimai. Poreikius atitinkančiai būsenai atstatyti dažnai pakanka paprastų priedų. 

Visa elektros galia Jūsų krautuvų parkui

Jūsų sandėlio logistika veiks visu galingumu: „Jungheinrich“ siūlo tobulą Jūsų elektrinių krautuvų techninės priežiūros sprendimą. Akumuliatorių priežiūra, atsarginiai akumuliatoriai ir įkroviklių priežiūra - Jūsų procesai vyks nenutrūkstamai visą parą. Visą informaciją rasite čia. 

Norite sužinoti daugiau apie originalias „Jungheinrich“ atsargines dalis? Susisiekite su mumis.

Ar turite klausimų?