+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Sveikata ir saugumas

„Jungheinrich“ saugumo sprendimai

360 laipsnių „Jungheinrich“ apsauga.
Ten, kur glaudžiai dirba žmonės ir mašinos, saugumas ypač svarbus. Ne tik atskirose srityse, bet visoje sandėlio aplinkoje. Todėl siūlome Jums daug įvairių sprendimų, gaminių ir paslaugų, galinčių žymiai padidinti Jūsų vidaus logistikos procesų saugumą. Nes didesnis saugumas reiškia didesnį našumą ir mažesnius kaštus.

Content Sveikatos priežiūros prekės: Saugumas Gerai apsaugotos visos sandėlio sritys

„Jungheinrich“ 360 laipsnių apsauga apima penkias pavojaus zonas sandėlyje: Mūsų saugumo sprendimai saugo Jūsų darbuotojus, prekes ir sandėlio įrangą bei mašinas ir duomenis nuo nelaimingų atsitikimų ir piktnaudžiavimo. Padėsime Jums prieš laiką atpažinti pavojus ir pasirūpinsime, kad sandėlio saugumas ateityje Jums būtų kaip vaikų žaidimas.

Išsami konsultacija saugumo klausimais

Dėl sudėtingesnių ir dinamiškesnių sandėlio procesų padidėja pavojų tikimybė sandėlio aplinkoje. Pasitelkę „Jungheinrich SAFEwalk“ galite visapusiškai pagerinti savo sandėlio saugumą. Taip sumažinsite išlaidas ir taupysite savo įmonės resursus.

Saugiai judėti pirmyn

Žmonių saugumas mums svarbiausias. Siūlome daug įv. pasirenkamų krautuvų priedų, kurie optimaliai apsaugo Jūsų darbuotojus nuo susidūrimų su tr. priemonėmis ir kitų nelaimingų atsitikimų. Be to, mūsų ergonomiškas krautuvų dizainas ilgam sumažina darbuotojų darbo krūvį ir pasirūpina jų sveikata.

Prekės ir jų apsauga yra svarbus Jūsų įmonės sėkmės pagrindas. Mūsų pagalbinių sistemų gausa padės Jums optimaliai apsaugoti prekes ir užsitikrinti produktyvumą bei patikimo tiekėjo reputaciją. Taip sutaupysite laiko ir sumažinsite kaštus. 

Sugadinta sandėlio įranga kelia pavojų darbuotojams, transporto priemonėms ir sandėliuojamoms prekėms. Mūsų ekspertai užtikrins, kad būtų pašalinti visi įmanomi pavojai; taip padidės sandėlio saugumas ir bus išvengta nuostolių. Naudodami mūsų produktus ir paslaugas jūs visada būsite saugūs.

Ilgalaikį Jūsų krautuvų naudojimą užtikrina ne vien reguliari techninė priežiūra ir remontas. Apsaugant Jūsų krautuvus ne mažiau svarbus aspektas yra nelaimingų atsitikimų ir mechaninių pažeidimų vengimas.

Kad apsaugotumėte savo vertingus verslo duomenis ir informaciją nuo piktnaudžiavimo ar praradimo, siūlome pasinaudoti mūsų sertifikuotais saugumo sprendimais. Mūsų aukštos kvalifikacijos IT ekspertai užtikrins, kad gaminiai tiksliai atitiktų Jūsų įmonės reikalavimus.

Ar turite klausimų?