Stage Automatinis smulkių dalių sandėlis
Greičiau pasiekiamas didesnis perkrovimo našumas

Automatinis padėklų sandėlis

Didelis greitis ir tikslumas sukraunant ir iškraunant krovinius automatiniame padėklų sandėlyje yra svarbiausi dalykai.

Našumo didinimas automatiniame padėklų sandėlyje

Jei norite pasiekti didžiausią prekių perkrovimo našumą, lemiami veiksniai yra greitis ir efektyvumas. Automatinių padėklų sandėlių privalumai išryškėja tuomet, kai dirbant keliomis pamainomis (iki 24/7) ir/ar ankštoje erdvėje sandėliuojamas ir perkraunamas didelis prekių kiekis. Stelažų sistema, programinė įranga ir visi naudojami įrenginiai turi tobulai tarpusavyje sąveikauti. Todėl Jūsų automatinį padėklų sandėlį privalo suplanuoti ir realizuoti toks patyręs ekspertas kaip „Jungheinrich“.

Maksimalus erdvės išnaudojimas

Automatiniai padėklų sandėliai gali būti integruoti arba laisvai stovintys „Silo“ sandėliai iki 45 m aukščio. Dėl to maksimaliai išnaudojama erdvė. Padėklų, tinklinių dėžių atraminiai paviršiai ir individualių atramų sistemos gali atlaikyti apkrovą iki 7,5 t. Vieno, dviejų ar kelių aukštų konstrukcijos sandėliuose galima laikyti beveik visų rūšių prekes. Sandėlis gali būti eksploatuojamas kaip sandėlis su įprastine temperatūra, kaip sandėlis su palaikoma temperatūra ir kaip šaldomas sandėlis iki –35 °C.

Geriausias sprendimas, atitinkantis Jūsų reikalavimus 

Automatiniai padėklų sandėliai tokie pat individualūs, kaip ir Jūsų reikalavimai Priklausomai nuo įvairių faktorių, juose galima naudoti įvairių rūšių valdymo įrenginius. Norėdami rasti optimalų Jūsų reikalavimus atitinkantį sprendimą mes kartu su Jumis analizuojame Jūsų prekių ir transportavimo struktūras bei procesus ir sukuriame Jūsų poreikius atitinkančią sandėlio koncepciją.

Aukštųjų stelažų krautuvai: automatinio padėklų sandėlio pagrindas

Mūsų automatizuoti aukštųjų stelažų krautuvai yra sukurti mūsų daug kartų praktikoje išbandytų serijinių krautuvų pagrindu ir papildyti atitinkamais automatikos ir saugumo komponentais. Rezultatas - ypač patikimos ir efektyvios transporto priemonės be vairuotojo (TPBV), skirtos sandėliavimo užduotoms iki 13 aukščio atlikti. Automatizuoti krautuvai garantuoja maksimalų Jūsų padėklų sandėlio produktyvumą, efektyvumą ir našumą. Norint užtikrinti 24/7 darbą, galima įgyvendinti maitinimo prijungiant prie stelažo srovės šynų sprendimą. 

Stelažų darbiniai įrenginiai: didžiausias greitis automatiniame padėklų sandėlyje

Specialūs labai greiti stelažų darbiniai įrenginiai automatiniame padėklų sandėlyje užtikrina, kad Jūsų prekės būtų greitai sukraunamos ir iškraunamos užtikrinant keliamąją galią iki 7 t. Tam naudojami įvairūs krovinio paėmimo įtaisai, skirti paimti krovinius iš skirtingų krovimo vietų gylių. Norint iki galo išnaudoti sandėlio talpumą, galima naudoti kreivėmis judančius stelažų darbinius įrenginius, kurie dirba iš karto keliuose siauruose koridoriuose. Padidėjus krovos reikalavimams į esamą sandėlio sistemą galima integruoti ir kitus įrenginius. 

Ar turite klausimų?