+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Automatinis padėklų sandėlis
Efektyvus smulkių dalių sandėliavimas

Automatinis smulkių dalių sandėlis

Automatiniame smulkių dalių sandėlyje greitis ir tikslumas užtikrinant optimalų energijos efektyvumą nulemia darbo našumą. Stelažų sistema, programinė įranga, prijungta konvejerinė sistema ir stelažų darbinis įrenginys, sistemos pagrindas, palaiko puikų tarpusavio ryšį. 

Sistemingas efektyvus smulkių dalių sandėliavimas

Turėdami „Jungheinrich“ automatinį smulkių dalių sandėlį ir mūsų stelažų darbinį įrenginį kaip visos sistemos pagrindą pasieksite optimalius darbo rodiklius: trumpi prieigos laikai, didelis našumas, optimalus erdvės išnaudojimas. Remiantis tuo Jūsų automatinis smulkių dalių sandėlis bus sukurtas atsižvelgiant į Jūsų individualius reikalavimus. Sistemingai sukuriama erdvė, kurioje smulkios dalys taupant vietą ir labai dinamiškai sandėliuojamos talpyklose, kartono dėžėse ar ant padėklų. Gali būti vieno ar kelių aukštų konstrukcija, tinkanti, pavyzdžiui, atsarginių dalių, užsakymo rinkimo ir atsargų sandėliuose arba distribucijos sandėliuose ir centruose.

Greičiau pasiekiamas didžiausias našumas

„Jungheinrich“ automatiniame smulkių dalių sandėlyje aukštis iki 25 m visiškai išnaudojamas. Jūsų prekės kraunamos pasirinktinai ant atraminių kampainių arba lentynų. Sukrovimo ir iškrovimo tempą užtikrina mūsų stelažų darbiniai įrenginiai, kurie juda iki 6 m/s greičiu ir iki 5,3 m/s² pagreičiu. Išmanieji didelio našumo įrenginiai gali lengvai dirbti keliomis pamainomis (24/7). Visiškai automatinis ir absoliučiai patikimas.

Geriausias sprendimas, atitinkantis Jūsų reikalavimus 

Automatiniai padėklų sandėliai tokie pat individualūs, kaip ir Jūsų reikalavimai. Tokiu būdu priklausomai nuo daugybės faktorių sprendžiame įvairiausias užduotis. Norėdami rasti optimalų Jūsų reikalavimus atitinkantį sprendimą mes kartu su Jumis analizuojame Jūsų prekių ir transportavimo struktūras bei procesus ir sukuriame Jūsų poreikius atitinkančią sandėlio koncepciją.

Naujausios kartos stelažų darbiniai įrenginiai 

Mūsų išmanieji stelažų darbiniai įrenginiai automatiniame smulkių dalių sandėlyje užtikrina didžiausią greitį ir tikslumą bei puikius darbo rodiklius. Lengva ir pažangi jų konstrukcija, prie kurios galima ypač arti privažiuoti, leidžia optimaliai išnaudoti esamą tūrį. Stabdymo energija įrenginyje kaupiama taip vadinamuose „SuperCaps“ ir paduodama atgal į pavaros sistemą tolesniems pagreičio procesams. Be to, modulinė konstrukcijos koncepcija leidžia sistemą lanksčiai pritaikyti prie Jūsų individualių sandėlio reikalavimų.


Ar turite klausimų?