+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage „Jungheinrich WMS Serie 2“ (1)

„Warehouse Management System Series 2“

  • Su „Jungheinrich WMS Series 2“ vedate savo sandėlio logistiką į skaitmeninį amžių. Padarykite savo sandėlio logistiką dar efektyvesnę už labai patrauklią kainą!
  • Standartinė programinė įranga su pasirinktinais moduliais
  • Greitas ir paprastas integravimas
  • Efektyvus procesų optimizavimas
  • Įvairios galimybės praplėsti
  • Patraukli kaina

„Jungheinrich WMS Serie 2“

„Jungheinrich WMS Series 2“ – Jūsų pirmieji žingsniai į skaitmenį sandėlio valdymą.

Su „Jungheinrich WMS Series 2“, iš anksto sukonfigūruotu, protingu standartiniu sprendimu mažiems ir vidutinio dydžio sandėliams, optimizuosite prekių srautą ir valdysite savo sandėlį paprasčiau ir ekonomiškiau nei bet kada anksčiau.Netgi bazinis modulis suteikia daug sandėlio valdymo, kontrolės ir optimizavimo galimybių. Jei to nepakanka, daug pasirinktinų papildomų modulių padeda sukurti protingą standartinį sprendimą, kurį Jūsų įmonė gali paprastai ir greitai gauti. Džiaukitės mažesniu klaidų dažniu, dideliu našumu, nuolatiniu pasirengimu tiekti ir aiškumu savo sandėlyje.Geriausia žinia ta, kad jei Jūsų verslas plečiasi, Jūsų programinė įranga plečiasi kartu, naudojant įvairiausius modulius. O jei Jūsų reikalavimai viršytų „Jungheinrich WMS Series 2“ galimybes, ją galima išplėsti iki pilnos, puikiai Jums pritaikytos „Jungheinrich WMS“. Be to, „Jungheinrich WMS Series 2“ yra patikima dėl naudojimo ateityje, nes bet kada galėsite nesudėtingai pereiti prie patobulintų „Jungheinrich WMS Series 2“ versijų. Tad jau šiandien gaunate naudos iš rytdienos patobulinimų.Unikalus licencijavimo modelis

Mokant visą sumą iš karto, „Jungheinrich WMS Series 2“ galima įsigyti už labai patrauklią pradedančiųjų kainą. Be to, dėl mūsų unikalaus licencijavimo modulio galima gauti visos apimties „Jungheinrich WMS Series 2“ bazinį modulį už mėnesinį mokestį, ir tai be minimalios sutarties galiojimo trukmės. Jūs mokate vienkartinį įrengimo mokestį ir mėnesinį naudojimo mokestį.

Savybės

Ar turite klausimų?