+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Jungheinrich WMS

„Warehouse Management System“

  • Optimizuokite prekių srautą ir valdykite savo sandėlį paprasčiau ir ekonomiškiau kaip niekada anksčiau su „Jungheinrich Warehouse Management System“ (WMS) – išmaniuoju ir lanksčiai pritaikomu programinės įrangos sprendimu Jūsų vidaus logistikai!
  • Individualus WMS su daug funkcijų
  • Modulinė sandara

„Jungheinrich“ WMS

„Jungheinrich WMS“ – individualusir visapusiškas WMS sprendimas.

Išmanioji, nuo pramonės šakos nepriklausanti „Jungheinrich Warehouse Management System“ (WMS) kontroliuoja, valdo ir optimizuoja Jūsų sandėlį bei nuolatos rūpinasi efektyviais ir paprastais procesais. Ji yra mūsų platus, puikiai Jūsų įmonei pritaikytas WMS sprendimas, kad programinė įranga prisitaikytų prie Jūsų įmonės, o ne atvirkščiai.Be to, jau daugiau nei 20 metų mūsų įmonės programinės įrangos ir logistikos ekspertai nuolatos tobulina „Jungheinrich WMS“, remdamiesi naujausiomis vidaus logistikos tendencijomis. Mes garantuojame, kad ateityje įveiksite visus vidaus logistikos iššūkius. Savo išmaniosiomis funkcijomis prisidėsime prie nuolatinio tobulinimo proceso Jūsų sandėlyje.Patikimas. Lanksčiai naudojamas. Perspektyvus.

Neseniai atliktais rinkos tyrimais nustatyta, kad vidutinė sandėlio valdymo programinės įrangos naudojimo trukmė yra ilgesnė nei 15 metų. Gera žinoti, kad su „Jungheinrich WMS“ esate visiškai užtikrinti dėl ateities. Jūsų „Jungheinrich WMS“ niekada nepasensta, nes „Jungheinrich“ siūlo išskirtinį pramonės šakoje suderinamumą su paskesne serija, kuris net ateityje užtikrina, kad „Jungheinrich WMS“ bus galima suderinti su nauja versija bei ją naujinti. Jūs visada galite pereiti į naujesnę versiją ir jau šiandien gauti naudos iš naujausių rytojaus patobulinimų.Geriausia žinia ta, kad jei Jūsų įmonė auga, programinė įranga auga kartu. Dėl ƒmodulinės sandaros ir daugiamačio konfigūracijos modelio „Jungheinrich WMS“ galima paprastai pritaikyti prie būsimų pakeitimų, be to, „Jungheinrich WMS“ yra daugiakalbė sistema ir aptarnauja daug klientų.Paprastas prijungimas.

Integruoti labai lengva. „Jungheinrich WMS“ užtikrina keitimąsi duomenimis ir ryšį visoms įprastinėmis pagrindinio kompiuterio ir ERP sistemoms.„Jungheinrich WMS“ siūlo viską, ko Jums reikia, kad galėtumėte paprastai ir ekonomiškai valdyti savo sandėlį, ir dar daugiau.

Savybės

Ar turite klausimų?