Stage Services

Techninės priežiūros tarnyba

„Daryk!“, sakydavo mūsų firmos įkūrėjas dr. Friedrich Jungheinrich. Tai atspindi mūsų šiandieninę firmos kultūrą ir mūsų reikalavimus techninės priežiūros paslaugoms: kas imasi darbų, prisiima ir atsakomybę, už savo klientus ir save. 

Dr. Friedrich Jungheinrich savo įmonę įkūrė tikros partnerystės ir lojalumo pagrindu. Šios vertybės galioja ir šiandien ir yra didžiausias prioritetas. Klientas, tiekėjas ar bendradarbis: „Jungheinrich“ svarbūs ilgalaikiai, tvarūs ir atviri santykiai. Jais remiasi platus techninės priežiūros produktų ir sprendimų spektras, iš kurio galite lanksčiai ir individualiai pasirinkti. 

Šiuo metu mes nurodome 98 % techninės priežiūros tarnybos lygį ir juo nustatome standartus mūsų pramonės šakoje. Mūsų techninės priežiūros tarnybų tinkle visame pasaulyje dirba virš 4 700 kvalifikuotų klientų aptarnavimo tarnybos technikų. Dėl to visur galime labai greitai atvykti pas Jus į vietą.

Be krautuvų ir sistemų techninės priežiūros paslaugų mes siūlome pagalbą ir patarimus analizuojant ir optimizuojant Jūsų logistikos reikalavimus (pvz., medžiagų srautą, Jūsų parko ar sandėlio sistemos valdymą). Tokia pat svarbi mums yra ir darbo aplinka bei Jūsų darbuotojų užduotys. Tam mes sukūrėme išsamius mokymo kursus, kuriuose mes įdėjome visą mūsų patirtį ir sprendimų kompetenciją. Siūlome vairuotojų ir darbo su užsakymų rinktuvais mokymus, teisingo akumuliatorių valdymo bei saugos mokymus.

Jūs visada galite būti tikri: kad „Jungheinrich“ tieks Jums, didelei ar mažai įmonei, tą techninės priežiūros produktą, kurio Jums reikia, kad sėkmingai dirbtumėte. Ir visame pasaulyje tiekiama tokios pat aukščiausios kokybės.

Jūsų individualus sprendimas, kaip įgyti krautuvą

Jums reikalingas krautuvas tik trumpam laikui? Ar galvojate apie ilgesnį naudojimą? Reikia optimizuoti Jūsų krautuvų parką? Ar norite gauti individualų finansavimo pasiūlymą? Viskam turime sprendimą. Tokį, kokio Jums reikia.

Mūsų techninės priežiūros tarnybos pažadas

Jūsų parkui garantija suteikiama tik naudojant originalias atsargines dalis. Originalias atsargines dalis pristatysime Jums naktiniu skubių siuntų paštu.

Klientų aptarnavimo tarnyba su pridėtine verte

Prastovos piktina ir brangiai kainuoja. Mūsų aukščiausios klasės techninės priežiūros tarnyba pasižymi paslaugų įvairove ir puikiai prisitaiko prie Jūsų norų ir poreikių. Todėl galite būti tikri, kad Jūsų technika veiks sklandžiai ir patikimai.

Visa elektros galia Jūsų krautuvų parkui

Jūsų sandėlio logistika veiks visu galingumu: „Jungheinrich“ siūlo tobulą Jūsų elektrinių krautuvų techninės priežiūros sprendimą. Akumuliatorių priežiūra, atsarginiai akumuliatoriai ir įkroviklių priežiūra - Jūsų procesai vyks nenutrūkstamai visą parą. Visą informaciją rasite čia. 

Nesvarbu kur ir kada - visada pasiruošę veikti

„Jungheinrich“ gamintojo kompetenciją sujungia su bendrų sprendimų kūrėjo patirtimi ir žiniomis. Mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai teikia planavimo, įgyvendinimo ir techninės priežiūros bei pagalbos nuotoliniu būdu paslaugas: Mes tai darome! 

Reikalinga pagalba - pasinaudokite programėle!

Užklausų siuntimas klientų aptarnavimo skyriui visą parą? Naudokitės „Jungheinrich“ serviso taikomąją programa!

Mes už saugų sandėlį be nelaimingų atsitikimų

Nuo vairuotojų mokymų iki „SAFEwalk“: „Jungheinrich“ siūlo įvairių pasiūlymų, kaip padidinti saugumą sandėlyje. Svarbiausia - vairuotojų sveikatos apsauga. Visą informaciją apie nelaimingų atsitikimų prevenciją rasite čia.

Ieškote savo „Jungheinrich“ kėlimo vežimėlio ar šakinio krautuvo naudojimo instrukcijos? Pasinaudokite žemiau esančia paieškos funkcija ir raskite savo „Jungheinrich“ krautuvo ar įkroviklio naudojimo instrukciją.

Stefan Brehm
Stefan Brehm
Vice President After Sales, Jungheinrich Service & Parts AG & Co. KG

Service ist viel mehr als Performance.

Ar turite klausimų?