+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ERD 220

Važiuojant vairalazde valdomas krautuvas 2,0t

  • 1 500 - 2 905 mm
  • 2 000 kg
  • Krovininio transporto pakrovimas dviejų padėklų režimu, prekių transportavimas arba naudojamas kaip krautuvas
  • Efektyvi pavaros koncepcija
  • Kintama transporto priemonės konfigūracija
  • Lankstumas ir manevringumas
  • Įvairūs platformų variantai

ERD 120/ 220

Universalūs ir galingi elektriniai vairalazde valdomi ERD krautuvai yra vieni iš labiausiai pritaikomų mūsų gamybos krautuvų. Priklausomai nuo naudojimo sąlygų, platformą, pavarą, akumuliatorių skyrius arba net kėlimo mechanizmus galima pritaikyti pagal individualius reikalavimus. Su „drivePLUS“ galima žymiai padidinti važiavimo greitį. Dėl galimybės vienu metu gabenti du padėklus prekių perkrovimas vyksta ypač efektyviai. Tačiau dėl kompaktiškos formos ERD krautuvai yra manevringi ir dėl to puikiai tinka sunkvežimių pakrovimui ir iškrovimui. Galingas trifazis variklis užtikrina pastoviai didelį perkrovimo našumą suvartodamas mažai energijos. Techninės priežiūros nereikalaujantys varikliai be anglinių šepetėlių garantuoja ilgą naudojimo laiką. Reikiamą energiją ERD krautuvai gauna arba iš mūsų ilgaamžių švino rūgšties akumuliatorių arba, jei pageidaujate, iš mūsų pažangių ličio jonų akumuliatorių.

Ličio jonai

Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Susiję gaminiai

Ar turite klausimų?