+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ERD 220i grau

Electric pedestrian stacker 2t

  • 3 760 mm
  • 2 000 kg
  • Elektrinis aukštai keliantis vežimėlis, skirtas greitai ir saugiai važiuoti rampa
  • Lengvas krovinių tvarkymas ankštuose sandėliuose
  • Dviejų variantų platforma, tinkanti bet kokiam sandėliui
  • Sunkvežimio atpažinimas automatiškai sumažinant greitį
  • Efektyvi pavaros koncepcija, garantuojant puikų našumą

ERD 220i

Kompaktiško dizaino ir tvirtos konstrukcijos dėka manevringas ir patvarus elektrinis aukštai keliantis vežimėlis ERD 220i yra puikus pasirinkimas darbui sunkiomis sąlygomis perkrovimo sandėlyje bei vieno arba dviejų padėklų gabenimui ilgais atstumais. Maksimalų funkcionalumą garantuoja pažangi technologija. Ypač efektyvų prekių perkrovimą užtikrina dviejų padėklų gabenimas vienu metu, o galingas traukos variklis su stipriu pagreičiu ir dideliu manevringumu pasirūpina reikiama trauka. Stabili važiuoklė su aukšta šonine apsauga, erdvi vairuotojo platforma ir daugybė ištobulintų funkcijų, užtikrinančių optimalų krautuvo valdymą, pvz., sunkvežimio atpažinimą automatiškai sumažinant greitį, suteikia maksimalų saugumą ir didžiausią komfortą dirbant.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Pranašumai

Savybės

Ar turite klausimų?