+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ETV 318_320_325_ ETM 325

Rietuvas 1,8 - 2,5t

  • 4 250 - 13 000 mm
  • 1 800 - 2 500 kg
  • Ypač tvirta konstrukcija, užtikrinanti didelę likutinę keliamąją galią
  • Didesnį saugumą užtikrinantis elektrinis apkraunamųjų ratų stabdys
  • 180° ir 360° pasukamas vairavimo mechanizmas lengvam manevravimui
  • Tikslų valdymą užtikrinanti „soloPILOT“ valdymo svirtis
  • Skirtingi individualiai pasirenkami įrangos variantai

ETV 318/ 320/ 325/ ETM 325

Tvirti ir galingi 3 serijos rietuvai kelia dar aukščiau: Tvirta važiuoklė, labai standus kėlimo stiebas ir didelio skersmens ratai leidžia rietuvui ypač sunkius krovinius lengvai pakelti į 13 metrų aukštį. Jei ETV rietuvas europadėklus gali paimti tarp ratukinių šakių, tai ETM didžiuliai pranašumai dėl dar siauresnės konstrukcijos išryškėja sandėliuose su įvažiuojamais stelažais bei blokų sandėliuose.Moderniausia varymo ir valdymo technika užtikrina didesnį perkrovimo našumą ir įspūdingą energijos balansą. Daug valdymo parinkčių bei išmanios pagalbinės sistemos leidžia vairuotojui dirbti nenuvargstant ir tuo pačiu labai efektyviai. Pažangūs ličio jonų akumuliatoriai, pasižymintys ilga naudojimo trukme, greitu tarpiniu įkrovimu ir nereikalaujantys techninės priežiūros, užtikrina pastovų naudojimą ir įtikinamą našumą. Įrangos paketą papildo pasirenkama įranga, kaip, pvz., panoraminis stogas arba vaizdo kontrolė keliant į didelį aukštį.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Ar turite klausimų?