+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ETV C16_C20

Rietuvas 1,6 - 2,0t

  • 4 250 - 7 400 mm
  • 1 600 - 2 000 kg
  • Optimizuoti mišriam darbui sandėlyje ir lauke
  • Šoninė sėdynė užtikrina optimalų matomumą
  • Tikslus valdymas „soloPILOT“ valdymo svirtimi
  • Pritaikymas pagal poreikius
  • Optimalų važiavimo saugumą užtikrinanti „curveCONTROL“ funkcija

ETV C16/ C20

Mūsų lankstūs ir patikimi C serijos rietuvai yra geriausias pasirinkimas, jei reikia ekonomiškai sukrauti ir iškrauti krovinius sandėlyje ir kieme dirbant ant skirtingų savybių paviršių. Dirbant dideliame aukštyje ar siauroje erdvėje šie rietuvai itin elastingų padangų dėka patikimai juda iš taško A į tašką B.Mažai erdvės užimanti konstrukcija, dideli našumo rodikliai ir ergonomiškai optimalios darbo sąlygos - visa tai yra šių krautuvų universalumo pagrindas. Ergonomiškai išdėstyti rodmenys ir valdymo elementai bei puikus matomumas palengvina darbą ir padidina saugumą. Dažnai dirbant lauke galima papildomai rinktis patogią nuo oro sąlygų saugančią kabiną.Ar derinant padėklų, pravažiuojamuosius arba įvažiuojamuosius stelažus, naudojant vienos ar kelių pamainų režimu - puikiai suderinti varikliai, valdymo sistemos ir programinės įrangos sistemos užtikrina optimalų universalių krautuvų energijos efektyvumą. 

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Ar turite klausimų?