+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ECE 310

Užsakymų rinktuvas 1,0t

  • 750 mm
  • 1 000 kg
  • Maksimalus surinkimo našumas renkant krovinius iki 1000 kg
  • Galingas variklis su dideliu greitėjimu
  • „jetPILOT“ intuityviam valdymui kaip automobilyje
  • Ergonomiškas užsakymų rinkimas su ergonomiško kėlimo funkcija
  • Pusiau automatinė nuotolinio valdymo sistema „easyPILOT“ (pasirinktinai)

ECE 310

Patikimas ir ergonomiškas horizontalusis užsakymų rinktuvas ECE 310 yra puikus pasirinkimas užsakymų rinkimui nugarą tausojančiame aukštyje. Kilnojama krovininė dalis leidžia prekę padėtį tinkamame aukštyje. Be to, prietaisas pasižymi dideliu surinkimo našumu ir mažomis energijos sąnaudomis.„Red Dot-Award“ apdovanojimą pelnęs daugiafunkcis vairas „jetPILOT“ bei sklandus skirtingų važiavimo režimų keitimas užtikrina patogų intuityvų valdymą ir didelį saugumą. Dėl didelės skirtingų įrangos paketų įvairovės krautuvas ypač lanksčiai naudojamas efektyviam kasdienių sandėlio darbų atlikimui.Dinaminis greitėjimas, automatinis važiavimas posūkyje ir puikios greičio bei greitėjimo savybės yra kitos šių užsakymų rinktuvų stipriosios pusės. Taip pat ir individualiai pritaikoma darbo vieta, kurioje dėl lengvai pasiekiamų valdymo elementų patogu dirbti.

Ličio jonai

Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Ar turite klausimų?