+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ECE 320

Užsakymų rinktuvas 2,0t

  • 750 mm
  • 2 000 kg
  • Maksimalus surinkimo našumas renkant krovinius iki 2000 kg
  • Galingas variklis su dideliu greitėjimu
  • „jetPILOT“ intuityviam valdymui kaip automobilyje
  • Efektyvus ir saugus užsakymų rinkimas su žirkliniu šakių kėlimo mechanizmu
  • Pusiau automatinė nuotolinio valdymo sistema „easyPILOT“

ECE 320

Mūsų galingas ir dinamiškas horizontalusis užsakymų rinktuvas ECD 320 dėl pakeliamos krovininės dalies su žirkliniu šakių kėlimo mechanizmu dviem padėklams paimti yra tobulas pagalbininkas norint saugiai ir efektyviai rinkti užsakymus. Ergonomiška krautuvo koncepcija ir geros techninės charakteristikos garantuoja didžiausią surinkimo našumą ir optimalų energijos efektyvumą. Itin efektyvus 3,2 kW variklis pasižymi ne tik dideliu greitėjimu ir galiniu greičiu, bet ir tuo, kad galima naudoti kartu su skirtingais įrangos paketais, kad būtų galima daugiau surinkti užsakymų per valandą. Dėl daugiafunkcio vairo „jetPILOT“ vairuotojui patogu intuityviai valdyti ir apsaugoma jo nugara bei stuburas. Individualiai pritaikoma darbo vieta užtikrina optimalų matomumą aplink, o optimalus visų valdymo elementų išdėstymas palengvina darbą. Optimizuotiems rinkimo procesams, kuriems keliami dideli našumo reikalavimai, siūlome iš dalies automatinį ECE valdymą nuotolinio valdymo pultu - išvengiama nereikalingo judėjimo.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Modelio apžvalga

Model Keliamoji galia Kėlimo aukštis Važiavimo greitis Bendras ilgis Akumuliatoriaus įtampa
ECE 320 2 000 kg 750 mm 12,5 km/h 3 747 mm 24 V
ECE 320 HP 2 000 kg 750 mm 12,5 km/h 3 897 mm 24 V

Ar turite klausimų?