+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EJE 220_225_230_235

Vairalazde valdomas kėlimo vežimėlis 2,2 - 3,5t

  • 122 mm
  • 2 200 - 3 500 kg
  • Maksimalų našumą užtikrinantis galingas trifazis variklis
  • Ilga vairalazdė su kojų apsauga (pasirinktinai)
  • Puikų važiavimo stabilumą užtikrinanti „ProTracLink“ sistema
  • Ypač ilgaamžė tvirta plieno važiuoklė
  • Greitas ir lengvai manevruojantis dėl trumpos priekinės dalies

EJE 222/ 225/ 230/ 235

Manevringi ir ypač galingi 2 serijos EJE elektriniai vairalazde valdomi kėlimo vežimėliai pasižymi dideliu perkrovimo našumu ir trifaziu varikliu, kuriam nereikia techninės priežiūros. Be to, galingas kėlimo mechanizmo variklis leidžia transportuoti sunkiausius krovinius. Ir su mūsų ilgaamžiais švino rūgšties akumuliatoriais arba su naujoviška ličio jonų technologija bei tobulai priderinta energijos valdymo sistema EJE 2 laisvai pasiekia savo didžiausią greitį, netgi transportuojant sunkius krovinius. Transportuojant sunkius krovinius ypač svarbu: EJE 22 vežimėliuose didelis dėmesys skiriamas saugumui. Todėl, pavyzdžiui, ilga, žemyn palenkta vairalazdė užtikrina pakankamą atstumą tarp krautuvo ir operatoriaus. Dėl ypač tvirtos plieno važiuoklės, sustiprintos šakių konstrukcijos ir mažai besidėvinčių atraminių ratų EJE 2 kėlimo vežimėliams tereikia ypač mažai techninės priežiūros. Be to, ypač dideli akumuliatoriai garantuoja, kad jie visada patikimai veiktų, netgi dirbant intensyviai ir ilgai. Kad kiekvieną dieną prekės Jūsų sandėlyje būtų perkraunamos patikimai ir efektyviai.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Pranašumai


Savybės

Modelio apžvalga

Model Keliamoji galia Kėlimo aukštis Važiavimo greitis Bendras ilgis Akumuliatoriaus įtampa
EJE 222 2 200 kg 122 mm 6 km/h 1 737 mm 24 V
EJE 225 2 500 kg 122 mm 6 km/h 1 737 mm 24 V

Ar turite klausimų?