+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Smulkioms dalims skirtas darbinis stelažų įrenginys
Stelažų darbinis įrenginys

Smulkioms dalims skirtas darbinis stelažų įrenginys

„Jungheinrich“ smulkioms dalims skirtas darbinis stelažų įrenginys STC 2B1A
 

STC 2B1A

  • Itin dinamiškas stelažų darbinis įrenginys 
  • Didžiausias energijos efektyvumas
  • Lanksčios išplėtimo galimybės 
  • Maksimalus erdvės išnaudojimas
  • Mažesnės veiklos sąnaudos

Automatiniams smulkių dalių sandėliams STC 2B1A skirtas stelažų darbinis įrenginys (SDĮ) dėl savo didelio galingumo užtikrina maksimalų Jūsų sandėlio efektyvumą. Integruotas energijos kaupiklis ir pažangi konstrukcija užtikrina daug vietos neužimantį smulkių dalių, laikomų talpyklose, ant padėklų ar kartono dėžėse, laikymą.
„Jungheinrich“ stelažų darbinis įrenginys yra daug pranašesnis lyginant su įprastiniais rinkoje esančiais smulkių dalių stelažų darbiniais įrenginiais. STC 2B1A įtikina ne tik savo didele važiavimo dinamika, bet ir mažesniais matmenimis, leidžiančiais arčiau privažiuoti. Be to, dėl savo lengvos konstrukcijos ir energijos kaupiklių (SuperCaps), specialiai pritaikytų važiavimui ir apkrovai, STC pasižymi didžiausiu energijos efektyvumu prie minimalių sąnaudų.
„SuperCaps“, pavaros konstrukcijos dalis, leidžia ypač pažangiai ir ekonomiškai valdyti energijos naudojimą: stabdant energija kaupiama įrenginio „SuperCaps“ ir paduodama atgal į pavaros sistemą tolesniems pagreičio procesams. Tai užtikrina žymiai mažesnį prijungimo ir įleidimo pajėgumą ir dėl to stipriai sumažėja veiklos sąnaudos.
Taip pat padidėja sandėlio talpumas, nes dėl pažangios judėjimo bėgių koncepcijos ir stiebo pagrinde integruotos „Omega“ pavaros prie STC 2B1A galima privažiuoti arčiausiai iš visų jo klasės įrenginių. Be to, naujoviškas, modulinis stiebo dizainas leidžia stelažų darbinį įrenginį lanksčiai išplėsti.

Savybės

Content Smulkioms dalims skirtas darbinis stelažų įrenginys (3)
Content Smulkioms dalims skirtas darbinis stelažų įrenginys (2)

Content Smulkioms dalims skirtas darbinis stelažų įrenginys (1)
Content Smulkioms dalims skirtas darbinis stelažų įrenginys

Ar turite klausimų?