+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Niederhub_EJE

Elektrinis, vairalazde valdomas kėlimo vežimėlis EJE

Lengva valdyti. Ypač manevringi dėl mažos priekinės dalies. Labai saugus. Iki 25 procentų mažiau energijos sąnaudų. Tai tik keturi iš daugybės kokybės požymių, kuriais pasižymi mūsų EJE elektriniai žemo kėlimo vežimėliai. Skirti prekių transportavimui trumpais atstumais nuo 1,4 iki 3,5 tonų.

Trumpiems atstumams tik su valdymu einant paskui

Stage EJE trumpas atstumas


Elektrinis žemo kėlimo vežimėlis

Apie kokybę galima kalbėti nesustojant. Naujos kartos elektrinis žemo kėlimo vežimėlis EJE jau čia.

Elektriniai „Jungheinrich“ žemo kėlimo vežimėliai yra nenuilstantys ir labai efektyvūs pagalbininkai optimaliai transportuojant krovinius ankštuose sandėliuose ar prekybos salėse. Kokybė čia visų svarbiausia, nes krautuvai dirbant sunkiausiomis sąlygomis visada turi patikimai veikti.

Pristatydami naujos kartos elektrinius žemo kėlimo vežimėlius EJE mes, technologijų lyderiai, vėl nustatome naujus kokybės ir patikimumo standartus. Tikra pasaulinė premjera: EJE 114, kompaktiškas, galingas krautuvas, skirtas iki 1,4 t sveriančių prekių transportavimui. Be to, nuo 2018 m. liepos mėn. pristatydami naująjį EJE 222 išleisime į rinką kitą 2 serijos krautuvą.

Įsitikinkite patys: efektyvumas, saugumas, tvirtumas ir komfortas - mūsų EJE žemo kėlimo vežimėliai pasižymi visomis su kokybe susijusiomis savybėmis.

Nauji EJE modeliai

Asortimento naujiena:

EJE C20 su ergonomišku kėlimo stiebu

EJE C20 Trumpas atstumas

EJE 2 serija

Content Trumpas atstumas 2 EJE 220

EJE 114 kroviniams iki 1,4 t

Content Trumpas atstumas 2 EJE 114

Noriu sužinoti daugiau!

Su asmeniniu konsultantu susitarkite dėl susitikimo.


Noriu pirkti!

Sužinokite apie savo individualias pirkimo galimybes.

Content EJE 2

Geriausias „Jungheinrich“ garantuojamas energijos naudojimo efektyvumas: 
iki 25 procentų mažiau sąnaudų.

Efektyviai energiją naudojantys krautuvai yra Jūsų svertas, padedantis nuolatos mažinti sąnaudas. Nesvarbu ką pasirinksite, ar patikrintą švino rūgšties akumuliatorių ir „2Shifts1Charge“ garantiją, ar modernią ličio jonų technologiją, dabar visi „Jungheinrich“ krautuvai gali būti su akumuliatoriais abiejų technologijų pagrindu. Abu variantai puikiai tinka ilgalaikiam darbui keliomis pamainomis.

Naujieji elektriniai žemo kėlimo vežimėliai EJE, pasižymintys galinga trifaze technika, padeda padidinti sandėlio efektyvumą - 14 proc. EJE 116, 23 proc. EJE 120 ir net 25 proc. EJE 118.

„Jungheinrich“ efektyvumo siekia ne tik energijos srityje. Nes viskas, kas palengvina darbą, didina Jūsų sandėlio efektyvumą, mažina išlaidas ir didina perkrovimo našumą.

Su „Jungheinrich“ ličio jonų technologija pabėgsite nuo konkurencijos: maksimalus pajėgumas su iki 20 % mažesnėmis energijos sąnaudomis. Tris kartus ilgesnė naudojimo trukmė Itin trumpas įkrovimo laikas. Nereikia techninės priežiūros. Savo parko TCO sumažinkite dėl žymiai mažesnių veiklos sąnaudų.

Content EJE 3 (1)

Content EJE 5 Saugu nuo galvos iki kojų.

Mums svarbiausias Jūsų darbuotojų saugumas. Žemo kėlimo vežimėliuose ypač svarbi kojų apsauga.

Juos reikia greitai ir staigiai stumti ir tada vėl staigiai stabdyti.

Saugumą užtikrina ilga vairalazdė su 4 pakopų kojų apsauga. Priklausomai nuo vairalazdės pakreipimo, važiavimo greitis automatiškai priderinamas arba krautuvas sustoja.

 

Content EJE 5 (1)

Sukurtas darbui sunkiausiomis sąlygomis.

Elektrinis žemo kėlimo vežimėlis turi būti besąlygiškai paruoštas darbui nuolat besikeičiantiems naudotojams. Dėl to dar svarbiau, kad mūsų EJE vežimėliai būtų tvirti ir patikimi.

Kiekviena detalė - nuo masyvios plieninės važiuoklės iki techninių komponentų, tokių kaip galingi trifaziai varikliai, kuriuos sukūrė ir gamina pati „Jungheinrich“ - atitinka aukščiausius kokybės standartus. Sertifikatai reguliariai patvirtina labai aukštą „Jungheinrich“ gamyklose pagamintų gaminių kokybę.

Be to, mūsų produktų valdymo skyrius nuolat kontroliuoja mūsų gaminių ilgaamžiškumą ir patikimą prieinamumą. Atliekant ilgalaikius vertinimus atidžiai stebimas mūsų transporto priemonių naudojimas ir užimtumas, o atitinkami kokybės rodikliai pritaikomi naujų produktų kūrimo procese.


Content EJE 4

Po atnaujinimo: mobilesnis nei prieš tai.

Paprastas naudojimas yra labai svarbi elektrinių žemo kėlimo vežimėlių savybė. Nes naudotojai jau po trumpo mokymo turi sugebėti intuityviai ir saugiai jį valdyti.

Dėl mažos priekinės dalies žemo kėlimo vežimėliais galima greitai ir lengvai manevruoti ankštoje patalpoje. Galinga trifazė technologija leidžia naudotojui patogiai dirbti ir užtikrina didelį manevringumą, pavyzdžiui, keičiant judėjimo kryptį.

Priklausomai nuo modelio serijos, 1,4 - 3,5 tonų krovinius galima lengvai transportuoti vidutiniais atstumais. Be to, dėl daugybės pasirenkamų priedų elektrinius žemo kėlimo vežimėlius EJE galite pritaikyti savo reikmėms: pasirenkamos įvažiavimo plokštės, pavyzdžiui, palengvins įvažiavimą su skersai padėtais padėklais.


Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Elektriniai padėklų vežimėliai

Ar turite klausimų?