+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ECD 320

Užsakymų rinktuvas 2,0t

  • 700 - 1 500 mm
  • 2 000 kg
  • Didžiausias rinkimo našumas suvartojant mažiausiai energijos
  • Galingas variklis su dideliu greitėjimu
  • „jetPILOT“ intuityviam valdymui kaip automobilyje
  • Daugybė parinkčių optimaliai darbo vietai sukurti
  • Ergonomiškas kėlimo stiebas iki 700 mm (1 500 mm pasirinktinai)

ECD 320

Mūsų tvirtas ir universalus horizontalusis užsakymų rinktuvas ECD 320 dirba Jums su dviguba jėga: dvigubo ilgio šakės su papildomu stiebo kėlimo mechanizmu, skirtu dviems padėklams paimti, leidžia patogiai rinkti užsakymus užtikrinant didžiausią surinkimo našumą ir optimalų energijos efektyvumą. Galingo 2,8 kW (pasirinktinai taip pat 3,2 kW) variklio dėka pasiekiami geriausi važiavimo ir greitėjimo rodikliai, o pasirenkamas ličio jonų akumuliatorius leidžia dirbti net kelių pamainų režimu. Netgi dirbant sunkiausiomis sąlygomis išryškėja jo stipriosios pusės: dinamiškas greitėjimas, saugus važiavimas posūkiuose ir didelis galinis greitis. Nepaisant kompaktiškumo, užsakymų rinktuvai pasižymi erdvia, individualiai pritaikoma vairuotojo vieta su daugiafunkciu vairu „jetPILOT“, kuris padeda apsaugoti nugarą ir taupyti laiką renkant užsakymus. Optimalus matomumas aplink, lengvai pasiekiami visi valdymo elementai ir papildoma apšvietimo įranga užtikrina saugų darbą.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Modelio apžvalga

Model Keliamoji galia Kėlimo aukštis Važiavimo greitis Bendras ilgis Akumuliatoriaus įtampa
ECD 320 2 000 kg 1 500 mm 12,5 km/h 4 081 mm 24 V

Ar turite klausimų?