+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Sistemos 2

Logistikos sistemos - tiksliai pritaikyti sprendimai Jūsų verslui

Jeigu pasirenkant automatizavimą ir skaitmeninimą reikalavimai kompleksinių vidaus logistikos procesų kūrimui didėja, tuomet išmanios logistikos sistemos su tiksliai pritaikytais sprendimais yra kaip tik tai, ko reikia. Savo gamybos ir darbo aplinką paruošite būsimiems iššūkiams.

Išmani vidaus logistika

Kiekvienam logistikos iššūkiui yra tinkamas sprendimas. Būdami sistemos kūrėju kartu su Jumis sukursime Jums individualią logistikos sistemą. Ir dar daugiau: įgyvendinsime ją tiksliai pagal Jūsų strateginius ir biudžeto reikalavimus, kaip ilgalaikis Jūsų partneris.

Saugūs ir efektyvūs transportavimo procesai

Mūsų tr. sistemų be vairuotojo (TSBV) esmė yra automatiniai tr. priemonių sprendimai ir visiškai automatizuotas transportavimas. Išmaniųjų automatizavimo komponentų dėka mes galime automatizuoti išbandytas standartines transporto priemones ir pritaikyti jas prie individualių Jūsų poreikių.

Automatizuoti komponentai

Prekes ir medžiagas galima transportuoti efektyviai, saugiai ir taupant vietą: Su mūsų konvejerinėmis sistemomis Jūsų procesai vyks visu pajėgumu. Ir visa tai ankštoje erdvėje didžiausiu greičiu transportuojant padėklus ir talpyklas.

Automatizuokite savo logistikos sėkmę

Ar Jūsų medžiagų srautas vis dar atitinka padidėjusius reikalavimus skaitmeninimo laikais? Automatizuoti sandėliai arba „Automated Storage and Retrieval Systems“ trumpai ASRS, užtikrina visada trumpesnius užsakymo ciklus, mažesnes prekių partijas ir trumpesnius pristatymo laikus.

Stelažų sistemos

Stelažai yra daug daugiau nei tik plienas ir geležis. Stelažai yra raktas į optimalų krovinių perkrovimo našumą. Svarbiausia, kad stelažų sistema poreikius tenkinančio dydžio. Pasinaudokite mūsų, kompleksinių sandėlio įrangos sprendimų kūrėjo patirtimi ir žiniomis.

Protingesnis užsakymų rinkimas, didesnis našumas

Tegul prekių komplektavimas pagal užsakymus ir gaminius tampa Jūsų pagrindine užsakymų rinkimo disciplina. Mes galime pasiūlyti tokias užsakymų rinkimo sistemas, kurios Jūsų sandėliavimo logistiką skaitmeniniame amžiuje priderins prie vis besikeičiančių ir individualių klientų reikalavimų.

Išmaniai sujungta

Optimalų keitimąsi duomenimis garantuoja išmanioji sujungiamumo sistema, kurią sudaro „Jungheinrich“ WMS bei mūsų tarpinė pr. įranga, „Jungheinrich“ logistinė sąsaja. Visa tai lanksčiai pritaikoma ir galima atnaujinti. Tokiu būdu Pramonė 4.0 ir Daiktų internetas (IoT) atkeliauja ir į Jūsų sandėlį.

Ar turite klausimų?