+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Automatinis smulkių dalių sandėlis

Automatinis padėklų sandėlis

Trumpi užsakymo ciklai, mažos prekių partijos, trumpesni pristatymo laikai: automatizuotas sandėlis yra atsakas į padidėjusius rinkos reikalavimus. Nauda Jums: didesnis našumas, greitesnis ir saugesnis medžiagų srautas bei autonominis skirtingų krovinių laikiklių apdorojimas.

Našumo didinimas automatiniame padėklų sandėlyje

Jei norite pasiekti didžiausią prekių perkrovimo našumą, lemiami veiksniai yra greitis ir efektyvumas. Automatinių padėklų sandėlių privalumai išryškėja tuomet, kai dirbant keliomis pamainomis (iki 24/7) ir/ar ankštoje erdvėje sandėliuojamas ir perkraunamas didelis prekių kiekis. Stelažų sistema, programinė įranga ir visi naudojami įrenginiai turi tobulai tarpusavyje sąveikauti. Todėl Jūsų automatinį padėklų sandėlį privalo suplanuoti ir realizuoti toks patyręs ekspertas kaip „Jungheinrich“.

Maksimalus erdvės išnaudojimas

Automatiniai padėklų sandėliai gali būti integruoti arba laisvai stovintys „Silo“ sandėliai iki 45 m aukščio. Dėl to maksimaliai išnaudojama erdvė. Padėklų, tinklinių dėžių atraminiai paviršiai ir individualių atramų sistemos gali atlaikyti apkrovą iki 7,5 t. Vieno, dviejų ar kelių aukštų konstrukcijos sandėliuose galima laikyti beveik visų rūšių prekes. Sandėlis gali būti eksploatuojamas kaip sandėlis su įprastine temperatūra, kaip sandėlis su palaikoma temperatūra ir kaip šaldomas sandėlis iki –35 °C.

Tikslus Jūsų vidaus logistikos procesų automatizavimas 

Automatizavimo sprendimai, tiksliai ir visiškai patikimai veikiantys Jūsų verslo modelio rėmuose, yra ne tik klientų pasitenkinimo varomoji jėga, bet ir atsiperka: Išplėtimo galimybės apsaugo Jūsų investicijas. Tokiu būdu esate pasiruošęs būsimiems iššūkiams. O jei automatizavimo rentabilumas yra teisingas, Jūsų investicijų grąžos greitis taip pat bus didesnis. Leiskite mums padėti nuspręsti, koks automatizavimo sprendimas Jums ir Jūsų vidutinės trukmės bei ilgalaikiams tikslams labiausiai tinka.

Aukštųjų stelažų krautuvai: automatinio padėklų sandėlio pagrindas

Mūsų automatizuoti aukštųjų stelažų krautuvai yra sukurti mūsų daug kartų praktikoje išbandytų serijinių krautuvų pagrindu ir papildyti atitinkamais automatikos ir saugumo komponentais. Rezultatas - ypač patikimos ir efektyvios transporto priemonės be vairuotojo (TPBV), skirtos sandėliavimo užduotoms iki 13 aukščio atlikti. Automatizuoti krautuvai garantuoja maksimalų Jūsų padėklų sandėlio produktyvumą, efektyvumą ir našumą. Norint užtikrinti 24/7 darbą, galima įgyvendinti maitinimo prijungiant prie stelažo srovės šynų sprendimą. 

Stelažų darbiniai įrenginiai: didžiausias greitis automatiniame padėklų sandėlyje

Specialūs labai greiti stelažų darbiniai įrenginiai automatiniame padėklų sandėlyje užtikrina, kad Jūsų prekės būtų greitai sukraunamos ir iškraunamos užtikrinant keliamąją galią iki 7 t. Tam naudojami įvairūs krovinio paėmimo įtaisai, skirti paimti krovinius iš skirtingų krovimo vietų gylių. Norint iki galo išnaudoti sandėlio talpumą, galima naudoti kreivėmis judančius stelažų darbinius įrenginius, kurie dirba iš karto keliuose siauruose koridoriuose. Padidėjus krovos reikalavimams į esamą sandėlio sistemą galima integruoti ir kitus įrenginius. 

Ar turite klausimų?