+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Automatinis padėklų sandėlis

Automatinis smulkių dalių sandėlis

Automatiniame smulkių dalių sandėlyje greitis ir tikslumas užtikrinant optimalų energijos efektyvumą nulemia darbo našumą. Stelažų sistema, programinė įranga, prijungta konvejerinė sistema ir stelažų darbinis įrenginys, sistemos pagrindas, palaiko puikų tarpusavio ryšį. 

Sudėtingi sprendimai, užtikrinantys didelį perkrovimo našumą ir optimalų erdvės išnaudojimą

Gerai, kai smulkių dalių sandėliavimas ir su tuo susiję procesai bei našumo rodikliai yra efektyvūs. Reikalingas trumpas prieigos laikas, didelis srautas ir optimalus erdvės išnaudojimas bei tiesioginis priėjimas prie kiekvienos prekės? Automatinis smulkių dalių sandėlis (AKL) tinka ypač taupant vietą sandėliuoti smulkias dalis talpyklose, kartono dėžėse arba ant padėklų. Jūsų prekės šioje sistemoje kraunamos pasirinktinai ant atraminių kampainių arba lentynų visiškai išnaudojant erdvės aukštį iki 25 metrų. Keliamoji galia siekia iki 300 kg. 

Plačiai pritaikomi automatiniai smulkių dalių sandėliai

Smulkių dalių laikymo AKL sandėlyje sprendimas Jums ypač gali tikti, pavyzdžiui, atsarginių dalių, užsakymo rinkimo ir atsargų sandėliuose arba distribucijos sandėliuose ir centruose. AKL gali būti eksploatuojamas kaip sandėlis su įprastine temperatūra, kaip sandėlis su palaikoma temperatūra ir kaip šaldomas sandėlis iki –30 °C.

Geriausias sprendimas, atitinkantis Jūsų reikalavimus 

Automatiniai padėklų sandėliai tokie pat individualūs, kaip ir Jūsų reikalavimai. Tokiu būdu priklausomai nuo daugybės faktorių sprendžiame įvairiausias užduotis. Norėdami rasti optimalų Jūsų reikalavimus atitinkantį sprendimą mes kartu su Jumis analizuojame Jūsų prekių ir transportavimo struktūras bei procesus ir sukuriame Jūsų poreikius atitinkančią sandėlio koncepciją.

Naujausios kartos stelažų darbiniai įrenginiai 

Mūsų išmanieji stelažų darbiniai įrenginiai automatiniame smulkių dalių sandėlyje užtikrina didžiausią greitį ir tikslumą bei puikius darbo rodiklius. Lengva ir pažangi jų konstrukcija, prie kurios galima ypač arti privažiuoti, leidžia optimaliai išnaudoti esamą tūrį. Stabdymo energija įrenginyje kaupiama taip vadinamuose „SuperCaps“ ir paduodama atgal į pavaros sistemą tolesniems pagreičio procesams. Be to, modulinė konstrukcijos koncepcija leidžia sistemą lanksčiai pritaikyti prie Jūsų individualių sandėlio reikalavimų.

Ar turite klausimų?