+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Miniload

Smulkioms dalims skirti darbiniai stelažų įrenginiai

Trumpi ciklų laikai, tiesioginis priėjimas prie kiekvienos prekės bei didelis perkrovimo našumas ir optimalus erdvės išnaudojimas: mūsų automatiniai smulkių dalių sandėliai yra tinkamas sprendimas didelio kiekio smulkių dalių sandėliavimui, kuomet keliami didžiausi reikalavimai prekių srautui. 

Sistemingas efektyvus smulkių dalių sandėliavimas

Turėdami „Jungheinrich“ automatinį smulkių dalių sandėlį ir mūsų stelažų darbinį įrenginį kaip visos sistemos pagrindą pasieksite optimalius darbo rodiklius: trumpi prieigos laikai, didelis našumas, optimalus erdvės išnaudojimas. Remiantis tuo Jūsų automatinis smulkių dalių sandėlis bus sukurtas atsižvelgiant į Jūsų individualius reikalavimus. Sistemingai sukuriama erdvė, kurioje smulkios dalys taupant vietą ir labai dinamiškai sandėliuojamos talpyklose, kartono dėžėse ar ant padėklų. Gali būti vieno ar kelių aukštų konstrukcija, tinkanti, pavyzdžiui, atsarginių dalių, užsakymo rinkimo ir atsargų sandėliuose arba distribucijos sandėliuose ir centruose.

Greičiau pasiekiamas didžiausias našumas

„Jungheinrich“ automatiniame smulkių dalių sandėlyje aukštis iki 25 m visiškai išnaudojamas. Jūsų prekės kraunamos pasirinktinai ant atraminių kampainių arba lentynų. Sukrovimo ir iškrovimo tempą užtikrina mūsų stelažų darbiniai įrenginiai, kurie juda iki 6 m/s greičiu ir iki 5,3 m/s² pagreičiu. Išmanieji didelio našumo įrenginiai gali lengvai dirbti keliomis pamainomis (24/7). Visiškai automatinis ir absoliučiai patikimas.

Sumanus energijos naudojimo efektyvumo pasiekimas: „SuperCaps“

„SuperCaps“ yra sudėtinė mūsų smulkių dalių stelažų darbinių įrenginių pavaros konfigūracijos dalis. Jie leidžia ypač išmaniai ir ekonomiškai valdyti energiją: stabdant energija kaupiama „SuperCaps“ ir paduodama atgal į pavaros sistemą tolesniems pagreičio procesams. Tai užtikrina žymiai mažesnį prijungimo ir įleidimo pajėgumą ir dėl to stipriai sumažėja veiklos sąnaudos. 

Pažangi konstrukcija su daug privalumų

Mūsų naujos kartos smulkių dalių stelažų darbiniai įrenginiai taip pat įtikina dėl savo perspektyvios konstrukcijos: lengva konstrukcija taupo energiją, o naujoviško dizaino modulinis stiebas leidžia lanksčiai išplėsti stelažų darbinį įrenginį. Dėl pažangios judėjimo bėgių koncepcijos ir stiebo pagrinde integruotos „Omega“ pavaros galima privažiuoti arčiausiai iš visų jo klasės įrenginių ir dėl to dar optimaliau išnaudoja erdvę.

Ar turite klausimų?