+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Transportavimo sistemos be vairuotojo

Automatiniai krautuvai

Išmanios programinės įrangos valdomos transporto priemonės be vairuotojo (TPBV) yra automatizuoto sandėlio pagrindas. Specialių automatizavimo komponentų dėka mes galime automatizuoti savo išbandytas standartines transporto priemones ir pritaikyti jas prie individualių Jūsų sandėlio poreikių.

Pradėkite automatizavimą dabar

Autonomous mobile robots (AMRs) navigate freely within a defined area, avoid obstacles and orient themselves when picking up a load carrier by its position and alignment. So why not increase the vitality of your warehouse with our versatile arculee AMR.

Automatinis, tikslus ir saugus

Content Transportavimo sistemos be vairuotojo (2)

Gamybinis filmas


Žvilgsnis į siūlomus privalumus

Filmas apie saugumą

Be vairuotojo, bet vistiek saugu

Daug saugos jutiklių saugo žmogų, krovinį ir mašinas. Transportavimo sistemos be vairuotojo (TSBV) juda tik joms nurodytais keliais. Nepaisant to, gali nutikti taip, kad kelią, kuriuo ji juda, netyčia kirs darbuotojas. Tokiu atveju visapusiška, CE sertifikuota apsaugos sistema pasirūpins, kad būtų staigiai sustabdyta. Svarbi sistemos sudėtinė dalis yra asmens apsaugos jutikliai, kurie įspėjamojo ir apsauginio lauko pagalba nuolatos kontroliuoja TSBV tiesioginius kelius. Asmeniui įžengus į įspėjamąjį lauką, transporto priemonė iš karto sumažina greitį. Jei asmuo lieka stovėti, jis mažina greitį tol, kol visiškai sustoja. Tuo pačiu metu į valdymo vietą duodamas įrenginio blokavimo signalas.

Saugumas nepaisant greičio

Visose TSBV standartiškai yra sumontuotas asmens apsaugos sistemos skaitytuvas pavaros kryptimi. Priklausomai nuo važiavimo greičio pritaikomi saugumo diapazono lauko ilgiai. O tai reiškia, kad kuo greičiau juda įrenginiai, tuo didesnę aplinką nuskaito skaitytuvas ir tuo labiau padidėja įspėjimo ir apsaugos laukas.


Content Transportavimo sistemos be vairuotojo Image 2 Saugumas nepaisant važiavimo krypties

Transporto sistemos be vairuotojo taip pat aptinka objektus, esančius krautuvo šonuose važiavimo kelyje. Šonuose pritvirtinti lazeriniai skaitytuvai gali tokius objektus iš anksto atpažinti. Be to, jie papildomai saugo važiuojant posūkiuose. Važiuojant jutikliai identifikuoja objektus, kurie gali posūkyje liesti krautuvo kontūrą. Jei taip nutinka, jie užtikrina, kad nepaliestas krautuvas sustotų.


Content Transportavimo sistemos be vairuotojo Papildomas saugumas / on top

Papildomas saugumas dėl jutiklinės užuolaidos Jutiklinės užuolaidos paskirtis - aptikti objektus, esančius žemiau ir virš asmenų apsaugos jutiklio aptikimo lygio, ir kiek įmanoma išvengti susidūrimo su šiais objektais. Tokiu būdu galima, pavyzdžiui, atpažinti padėklus ir krovinius, išsikišusius iš stelažo. Jutiklinė užuolaida veikia ne tik važiuojant tiesiai, bet ji „stebi“ ir posūkiuose.

Sėkmingas vidaus logistikos automatizavimas

Content Transportavimo sistemos be vairuotojo 11

Pertvarkymai Jūsų sandėlyje jau atgyvenę

Transportavimo sistemos be vairuotojo įdiegimas paprastai reikalauja didelio pasiruošimo iš kliento pusės ir dažnai būna susijęs su nemaloniais darbo trukdžiais. Norėdami to išvengti, prieš pristatymą savo automatines transporto priemones paruošiame konkrečiam naudojimo atvejui ir nuodugniai patikriname techninę ir programinę įrangą. Tokiu būdu pritaikymo kaštai „karštuoju laikotarpiu“ bei galimos prastovos Jūsų sandėlyje arba gamyboje sumažinamos iki minimumo. Vietoje, pas klientą, TSBV per apdovanojimus pelniusią „Jungheinrich“ logistikos sąsają lengvai prijungiama prie pagrindinės kliento sistemos. Tai mūsų sukurta sąsajos programinė įranga, taip vadinama „Plug-in“, kuri sėkmingai naudojama jau daugiau nei 100 klientų sistemų. Ši aukštos kokybės, standartizuota techninė ir programinė įranga leidžia efektyviai ir taupant resursus įdiegti Jūsų TSBV.

Content Transportavimo sistemos be vairuotojo (1)
Content Transportavimo sistemos be vairuotojo 1

Funkcionalumas dera su dizainu

Norite visapusiškai optimizuoti savo tiekimo gamybos procesus be papildomų pastangų ar išlaidų? Su TSBV tai jokia problema. Jūsų kasdienius darbus jie atliks visiškai automatiškai.

Mūsų naudojamos TSBV

Naudodami lazerinę maršrutų valdymo sistemą optimizuokite savo transporto maršrutus ir sumažinkite savo darbuotojų darbo krūvį padidindami efektyvumą ir patikimumą visą parą. Dėl lengvo integravimo į esamas infrastruktūras TSBV modeliai lanksčiai pritaikomi. Pamatykite ir išbandykite mūsų TSBV.

Viskas iš vienų rankų

Ar planavimo ar bendro projekto įgyvendinimo etape, „Jungheinrich“ įmonėje visada turite kontaktinį asmenį, kuris jums padės. Transportavimo sistemos be vairuotojo įdiegimu pasirūpins į vietą atvykę specialistai.


Stage Dividendai

Jūsų kontaktiniai duomenys

Nauji krautuvai

Telefonas

+370 52322242

Susisiekite

Ar turite klausimų?