+370 52322245 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ERC 215a

Automatinis aukšto kėlimo vežimėlis

  • 3100 - 4000 mm
  • 1300 - 1500 kg
  • Automatiškai, patikimai ir saugiai
  • Optimizuoti transportavimo keliai
  • Esamų važiavimo kelių naudojimas
  • Trumpas amortizacijos laikas
  • Kompaktiškas dizainas

ERC 215a

ERC 215a yra transportavimo sistema be vairuotojo, sukurta mūsų serijinių krautuvų pagrindu. Čia suderinama patikima mašinų gamyba su tikslia navigacijos technika ir saugumo komponentais. Tokiu būdu pasiekiamas didžiausias patikimumas ir saugumas. ERC 215a galima naudoti mišriu režimu su rankiniais krautuvais ir pėsčiaisiais. ERC 215a yra puikus pasirinkimas tiek integruojant į esamas gamyklų struktūras, tiek į naują statinį, siekiant padidinti Jūsų transportavimo procesų efektyvumą. Kompaktiška ERC 215a konstrukcija bei didelis kėlimo aukštis praplečia ERC 215a naudojimo spektrą.

„Jungheinrich FTS“ navigacijai nereikia atlikti jokių pagrindo darbų. Naviguojama naudojant lazerinę navigaciją. Lazerinei navigacijai reikalingi atšvaitai pritvirtinami prie važiavimo kelyje esančių tinkamų objektų, pvz., stelažų, kolonų ir sienų, arba naudojami natūralūs orientyrai.

Transportavimo sistemą be vairuotojo galima paprastai įtraukti į esamą IT ir programinės įrangos aplinką. Be problemų galima prijungti prie pagrindinės sistemos, pvz., „Jungheinrich WMS“ arba kitų esamų WMS/ERP sistemų, naudojant mūsų premijuotą „Jungheinrich“ logistinę sąsają. ERC 215a formos transportavimo sistemą be vairuotojo taip pat galima naudoti kaip autonominę sistemą, t. y. kaip autonominę sistemą be serverio sąsajų.

Dėl modulinės sistemos sandaros galima atvaizduoti individualius klientų procesus bei lanksčiai ir greitai reaguoti į procesų pakeitimus. Tai sukuria tvirtą pagrindą FTS sistemai naudoti, atsižvelgiant į Jūsų specifinius reikalavimus.

Ličio jonai

Su Jungheinrich Ličio-jonų technologija įveiksite bet kokias kliūtis. Maksimalus našumas sunaudojant iki 20 % mažiau energijos. Triskart ilgesnis tarnavimo laikas.Ypač trumpi įkrovimo ciklai. Nereikalaujantis priežiūros. Sumažinkite savo parko eksplotacines išlaidas.

Savybės

Ar turite klausimų?