+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage ERE 225a

Automatizuotas žemo kėlimo vežimėlis

  • 122 mm
  • 2 500 kg
  • Didelė keliamoji galia
  • Optimizuoti transportavimo keliai
  • Esamų važiavimo kelių naudojimas
  • Trumpas amortizacijos laikas dėl procesų optimizavimo
  • Tikslus padėklų tvarkymas lazerinės navigacijos pagalba

ERE 225a

Mūsų pažangūs ir efektyvūs ERE 225a krautuvai yra transportavimo sistemos be vairuotojo (TSBV), sukurtos mūsų serijinių krautuvų pagrindu siekiant tvariai optimizuoti Jūsų sandėlio procesus. Automatizuoti procesai ypač tinkami ten, kur reikia atlikti tokias pačias, pasikartojančias transportavimo užduotis. Automatizuotas žemai keliantis vežimėlis pasižymi pažangiais navigacijos komponentais, ištobulinta saugumo įranga bei galingu trifaziu varikliu. Tvirta konstrukcija, keičiamas šakių ilgis ir didelė keliamoji galia (iki 2,500 kg) užtikrina efektyvų darbą ilgais atstumais ir dirbant kelių padėklų transportavimo režimu. TSBV sandėlyje naviguoja lazerinės navigacijos pagalba; tam reikalingi atšvaitai pritvirtinami važiavimo kelyje. Tai leidžia ypač tiksliai nustatyti vietą. Ar dirbant mišriu režimu, ar integruojant į esamą gamyklos struktūrą ar naudojant kaip autonominę sistemą - modulinė sistemos sandara leidžia lanksčiai prisitaikyti prie besikeičiančių reikalavimų sandėlyje.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Susiję gaminiai

Ar turite klausimų?