+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Stelažų sistemos

Stelažų sistemos

Stelažai - svarbiausias sandėlio elementas

Jūsų sandėlio pagrindas – optimaliai suplanuota stelažų sistema. Būdami kompleksinių sprendimų kūrėju kartu su Jumis galime rasti optimalų stelažų sprendimą - galime rinktis statinę arba dinaminę stelažų sistemą, kompleksines ir automatizuotas sandėliavimo sistemas.

Perspektyvūs, kompleksiniai Jūsų stelažų sistemos sprendimai

Perspektyvių stelažų sistemų kūrimo kompetencija pagrįsta daugiausia patirtimi. Bendrovė „Jungheinrich“ jau 60 metų gilinasi į vidinę įmonės plėtrą, individualius ir kokybiškus sprendimus. Todėl siūlome daugybę sprendimų, pritaikytų konteineriams, padėklams, dėžėms ir didelių dydžių prekėms saugoti. Tokiu būdu pasirūpiname, kad visi mūsų klientų kroviniai būtų saugiai laikomi ir paruošti naudoti bet kuriuo metu. Pranašumas: Stelažų sistemų pagalba galime žymiai padidinti Jūsų sandėlio talpumą. Nusistatėme didelius tikslus: būdami kompleksinių sprendimų kūrėju norime kartu su Jumis rasti Jums tobulai tinkantį, optimalų stelažų sprendimą. Tai gali būti statinės arba dinaminės stelažų sistemos, sudėtingos, kompleksinės, visiškai automatizuotos sandėliavimo sistemos. Kaip tik tai, ko reikia sėkmingam Jūsų ir Jūsų klientų verslui.

Efektyvu, saugu, su galimybe išplėsti: Sandėlio įranga, padedanti Jums sėkmingai dirbti

Kad jūsų sandėlis funkcionuotų geriau nei iki šiol, jam reikia stabilaus pagrindo. Viso medžiagų srauto efektyvumas optimizuojamas parenkant poreikius tenkinančius stelažų sistemos dydžius. Pavyzdžiui, prijungus prie „Jungheinrich Warehouse Management System“ pasiekiamas didesnis perkrovimo našumas.

Tam naudojamos ištobulintos aukštosios technologijos. Jos puikiai pritaikomos, pavyzdžiui, naudojant mūsų „Shuttle“ kompaktišką sandėliavimo sistemą. Ją sudaro kompaktiškos kanalų sandėlio sistemos bei savarankiškai judantis padėklų vežimėlis, vadinamas „Unter Pallet Carrier (UPC)“. Abiejuose komponentuose yra įdiegtos pasirenkamos saugumo sistemos, apsaugančios žmogų ir mašiną: UPC įdiegta saugumo sistema vadinama integruota asmenų apsaugos sistema (PSS). Be to, siūlome tiesiogiai stelaže įmontuotą stacionarią asmenų apsaugos įrangą. Veikimo principas paprastas: „išmanusis“ šviesinis barjeras saugo arti žemės esantį stelažo priekį ir garantuoja, kad kompaktiška sandėliavimo sistema iškilus pavojui automatiškai sustotų.

Kitas optimizuotos sandėlio įrangos pavyzdys yra mobilūs stumdomi padėklų stelažai. Šių elektroniniu būdu stumdomų stelažų nauda dviguba. Juos prijungus prie WMS sutaupoma laiko ir erdvės. Kodėl? Nes kiekviename bloke visada atidaromas tik vienas siauras koridorius, todėl Jums lieka žymiai daugiau ploto stelažams (iki 90 procentų lyginant su įprastiniais stelažais, ant kurių sudėti prekių padėklai). Be to, prie mobiliųjų stelažų sistemos dirbant su rietuvu žymiai padidėja perkrovimo našumas. Nesvarbu, ką nuspręsite: mūsų stelažų sistemos kartu su mūsų krautuvais idealiai tinka optimizuoti Jūsų sandėlio procesus ir perkrovimą.

Viskas skirta efektyvumo didinimui: kompleksinis Jūsų sandėlio įrangos sprendimas iš vienų rankų

Siūlome visapusišką sprendimą - poreikius tenkinančias pusiau ar visiškai automalizuotos stelažų sistemas kartu su tinkančia sandėlio valdymo sistema, mūsų „Jungheinrich WMS“. Tokiu būdu sukursite puikias sąlygas padėklams, talpykloms ir dėklams bei kartono dėžėms ir ilgiems kroviniams laikyti. Iš mūsų gausite kompleksinį sisteminį sprendimą: visapusišką sandėlio planavimą, kur stelažai ir krautuvai traktuojami kaip sutartinai veikianti logistikos sistema.

Mūsų konsultantai kartu su Jumis parinks geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią stelažų sistemą. Mes pasišvenčiame Jūsų individualiems reikalavimams nuo esamo įrenginio analizės ir optimizavimo, per optimalų „naujo įrenginio“ projektavimą iki įgyvendinimo ir sėkmingo perdavimo. Nes tik puikiai prie Jūsų gamybinių procesų pritaikytos logistikos sistemos suteiks Jums konkurencinį pranašumą. Kaip generalinis rangovas ir sistemos kūrėjas mes garantuojame, kad visos sistemos sąveikaus tarpusavyje ir optimaliai veiks. Tobulindami mūsų stelažų sistemas remiamės patirtimi, įgyta planuojant, projektuojant, įgyvendinant ir diegiant į eksploataciją tūkstančius sandėlių visame pasaulyje.

Ar turite klausimų?