+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EZS 130

Krautuvas su stovėjimo platforma 3,0t

  • 3 000 kg
  • Labai siaura tik 600 mm pločio konstrukcija
  • 24 V trifazis variklis užtikrina didelį energijos vartojimo efektyvumą
  • Saugus važiavimas posūkiuose „curveCONTROL“ dėka
  • Impulsinė valdymo sistema „speedCONTROL“
  • Iš dalies automatinis, nuotolinis movos atjungimas (pasirinktinai)

EZS 130

Mūsų ekonomiškas ir kompaktiškas EZS 130 yra labai siauras vilkikas su stovėjimo platforma, skirtas priekaboms iki 3000 kg traukti. Dėl labai mažo, tik 600 mm pločio vilkikas yra numatytas siauroms erdvėms ir dėl didelio lankstumo kuo puikiausiai tinka manevringam smulkių dalių transportavimui prikabinus kelias priekabas. Dėl skirtingų movų krautuvą galima lengvai pritaikyti prie kiekvieno priekabos tipo. Pakrovimo plotą galima keisti prijungiant kelias priekabas. Nuolatinį aukštą našumą ir didžiausią energijos vartojimo efektyvumą užtikrina optimalaus efektyvumo 24 V trifazis variklis. Lengvai pasiekiama mova, žemas platformos aukštis, leidžiantis lengvai užlipti ir nulipti ir atraminis atlošas leidžia patogiai dirbti. Važiavimo komfortą ir saugumą užtikrina daugiafunkcis vairas „jetPILOT“, o automatiškai įsijungiantis stovėjimo stabdys ir išmanios pagalbinės sistemos padidina važiavimo saugumą.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Pranašumai


Savybės

Ar turite klausimų?