+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EZS 7280

Vilkikas su sėdyne 28,0t

  • 28 000 kg
  • Automatinis stovėjimo stabdys ir važiavimo į įkalnę pagalbinė sistemą
  • Komfortiška darbo vieta su automobilinio tipo pedalų konfigūracija
  • Mažas posūkio spindulys dėl didelio vairo pasukimo kampo
  • Optimali apsauga nuo korozijos dėl KTL dangos
  • Dviejų 10 kW pavaros variklių užtikrinamas didelis energijos efektyvumas

EZS 7280

Tvirtas ir ypač galingas didelio našumo krautuvas EZS 7280 idealiai tinka sunkių krovinių transportavimui, pvz., oro uoste ar pramonės įmonėse. Dėl maksimalios 28 000 kg traukiamosios galios vilkikas ir vidaus patalpose ir lauke krovinius transportuoja lengvai ir patikimai.Ypač jis pasižymi tuo, kad gali transportuoti didelius krovinius ant rampų: visada lengva sustabdyti ir privažiuoti prie rampos veikiant automatiniam stovėjimo stabdžiui ir važiavimo į įkalnę pagalbinei sistemai. Mažas posūkio spindulys ir pasirenkamas pažangus ličio jonų akumuliatorius užtikrina didžiausią judėjimo efektyvumą.Vilkikas su šone įrengta sėdyne yra ergonomiška darbo vieta su žemu įlipimu, reguliuojama vairo padėtimi ir automobilinio tipo pedalų konfigūracija. Rėmas yra padengtas KTL danga, apsaugančia transporto priemonę nuo sudėtingiausių oro sąlygų. Vairuotojams siūlomos įvairios kabinos, pasirinktinai su sulankstomosiomis ir užstumiamosiomis durimis, kad visą dieną būtų galima dirbti nepaisant oro sąlygų.

Ličio jonai

Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Ar turite klausimų?