+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EZS C40

Vilkikas su stovėjimo platforma 4,0t

  • 4 000 kg
  • Yapč elastingas varantysis ratas (SE) ir didesnė prošvaisa.
  • Galingas, techninės priežiūros nereikalaujantis trifazis variklis.
  • Saugus važiavimas posūkiuose „curveCONTROL“ dėka.
  • Impulsinė valdymo sistema.
  • Iš dalies automatinis, nuotolinis movos atjungimas (pasirinktinai).

EZS C40

Lanksčiai pritaikomas ir ekonomiškas vilkikas su stovėjimo platforma EZS C40 idealiai tinka darbui lauke ir viduje. Itin elastingos padangos visada užtikrina optimalią trauką, nesvarbu, ar važiuojate lygiais pramoniniais paviršiais ar nelygiais paviršiais lauke. Universalų vilkiką taip pat galima naudoti dirbant su nestandartinėmis priekabomis arba traukti kelias specialias taxi priekabas.Dėl gerai matomos ir lengvai prieinamos movos darbas efektyvus ir nevarginantis. Galingas, ekonomiškas 24 V trifazis variklis užtikrina didelį našumą, stiprų greitėjimą ir didelį galutinį greitį. Lankstumo suteikia universali movos konstrukcija, leidžianti prikabinti skirtingas priekabas.Dėl žemos stovėjimo platformos lengva įlipti ir išlipti, todėl vairuotojui nereikia dažnai sustoti. Patogumą ir saugumą užtikrina nedidelis atstumas nuo vairuotojo stovėjimo vietos iki krovinio, atraminis atlošas, daugiafunkcis vairas „jetPILOT“ bei įvairios apsauginės sistemos.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Modelio apžvalga

Model Vilkimo galios apkrova Važiavimo greitis Bendras ilgis Akumuliatoriaus įtampa
EZS C40 4 000 kg 12,5 km/h 1 659 mm 24 V

Ar turite klausimų?