+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EZS 350

Krautuvas su stovėjimo platforma 5,0t

  • 5 000 kg
  • Galingas, techninės priežiūros nereikalaujantis trifazis variklis
  • Intuityvus valdymas daugiafunkciu vairu „jetPILOT“
  • Saugus važiavimas posūkiuose nuo vairo pasukimo kampo priklausančios pagalbinės sistemos „curveCONTROL“ dėka
  • Individualios parinktys optimaliai darbo vietai

EZS 350

Mūsų tvirtas ir efektyvus EZS 350 vilkikas suteikia ne tik maksimalų važiavimo komfortą, bet ir garantuoja geriausią našumą bei maksimalų saugumą. Velkant krovinius iki 5000 kg jo pranašumai ypač išryškėja: Priderintas prie „Jungheinrich“ GTE priekabų jis lengvai perveža didesnius ir vidutinio sunkumo krovinius iš taško A į tašką B. Ekonomiškas ir galingas trifazis variklis pasižymi dideliu galingumu, mažomis energijos sąnaudomis ir efektyviu energijos atgavimu naudojant generatorinį stabdymą. Saugų važiavimą posūkiuose užtikrina pagalbinė sistema „curveCONTROL“ bei automatinis stovėjimo stabdys su apsauga nuo riedėjimo atgal, kuris apsaugo stovintį vilkiką ir priekabą. Ištobulinta ergonomika ir technika užtikrina saugų ir ekonomišką darbą. Lengvas įlipimas ir išlipimas, intuityvus ir švelnus vairavimas kaip ir automobilyje, praktiškas valdymas viena ranka, LED apšvietimas ir daugybė individualių pritaikymo galimybių - taip atrodo optimali vairuotojo vieta.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Pranašumai


Savybės

Modelio apžvalga

Model Vilkimo galios apkrova Važiavimo greitis Bendras ilgis Akumuliatoriaus įtampa
EZS 350 L Std 5 000 kg 12,5 km/h 1 390 mm 24 V

Ar turite klausimų?