+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
EJE116i

Electric pedestrian pallet truck 1.4 – 1.8t

  • 122 mm
  • 1 400 - 1 800 kg
  • Didelė naudojimo parengtis dėl integruoto ličio jonų akumuliatoriaus
  • Itin manevringas ir kompaktiškas dėl trumpos priekinės dalies
  • Maža bendroji masė
  • Idealiai tinka sunkvežimiams pakrauti ir iškrauti bei naudoti kaip mobilų prietaisą
  • Greitas įkrovimas įmontuotą įkroviklį prijungus prie bet kurio 230 V kištukinio lizdo

EJE 114i / 116i / 118i

Labai efektyvūs ir manevringi EJE 114i-118i elektriniai vairalazde valdomi kėlimo vežimėliai su standartiškai integruotu ličio - jonų akumuliatoriumi yra idealus ekonomiškumo ir tvirtumo derinys, kurie lanksčiai naudojami dėl mūsų labai efektyvios akumuliatorių technologijos. Dėl įmontuoto ličio - jonų akumuliatoriaus žymiai sumažėja prietaiso matmenys, kėlimo vežimėlis dar lengviau manevruoja ir tampa lengvesniu. Dėl to jie idealiai tinka darbui ankštose bei svoriui jautriose vietose, kaip, pvz., ant nuleidžiamojo krovininės mašinos borto arba jį galima transportuoti sunkvežimyje. Integruotu įkrovikliu akumuliatorius lengvai įkraunamas prijungus prie bet kurio 230 V lizdo, todėl ličio jonų technologija turi daug privalumų: nereikia techninės priežiūros, ilga naudojimo trukmė bei greitas ir tarpinis įkrovimas per pertraukas ar prastovų metu. Tai leidžia krautuvus naudoti 24/7 ir lanksčiai juos pritaikyti dirbant kelių pamainų režimu.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

100 % pasitenkinimas. Garantuota.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Savybės

Ar turite klausimų?