+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EJE 220r_225r

Vairalazde valdomas kėlimo vežimėlis 2,2 - 2,5t

  • 122 mm
  • 2 000 - 2 500 kg
  • Lygio išlyginimas rampoms skirta krautuvo funkcija
  • Maksimalų našumą užtikrinantis galingas trifazis variklis
  • Ypač tvirta važiuoklė tenkina didžiausius reikalavimus
  • Moderniausia valdymo elektronika garantuoja puikų naudojimą
  • Puikus energijos suvartojimas užtikrina mažas veiklos sąnaudas

EJE 220r/ 225r

Tvirti ir galingi elektriniai vairalazde valdomi kėlimo vežimėliai EJE 2 yra su patentuotu kėlimo ant rampos mechanizmu, kuriuo sunkvežimiai ant rampos pakraunami ir iškraunamai dar efektyviau. Kėlimo ant rampos mechanizmas veikia nepriklausomai nuo įprastinio kėlimo mechanizmo ir padeda išlyginti lygio skirtumą rampose, kur nuolydis siekia iki 15 %. Dar greitesniam pakrovimui ir iškrovimui.Be to, moderniausia valdymo elektronika užtikrina lengvą ir saugų naudojimą. Vairalazdės galvoje įrengta daug pažangių technologijų pagrindu sukurtų funkcijų, kuri puikiai priderinta operatoriams. Pavyzdžiui, intuityvi spalvų schema ir jungiklių išdėstymas užtikrina nenuvargstantį darbą užtikrinant didžiausią saugumą.Taip pat ir ilgaamžiškumo atžvilgiu viską gerai apgalvojome. EJE modeliai su kėlimo ant rampos mechanizmu pasižymi ne tik ypač tvirta važiuokle ir sutvirtintomis šakėmis, bet ir bekontakčiais jutikliais vairalazdės galvoje. Tai garantuoja didžiausią apsaugą nuo prastovų.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Pranašumai


Savybės

Ar turite klausimų?