+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EJE C20

Vairalazde valdomas kėlimo vežimėlis 2,0t

  • 540 mm
  • 2 000 kg
  • Ergonomišką darbą užtikrinantis papildomas kėlimo stiebas
  • Galingas, techninės priežiūros nereikalaujantis trifazis variklis
  • Manevringas ir kompaktiškas dėl trumpos priekinės dalies
  • Labai manevringas, kai vairalazdė pakelta aukštyn
  • Smarkus greitėjimas ir didelis greitis

EJE C20

Manevringas ir ergonomiškas elektrinis žemai keliantis vežimėlis EJE C20 yra lanksčiai pritaikomas vežimėlis, kuriuo galima gabenti prekes ir rinkti užsakymus. Be ratukinių šakių, papildomai krovinį galima pakelti iki 752 mm aukščio integruotu paprastu stiebu. Dėl to krovinys padedamas į paėmimui patogų aukštį, o pusiniai padėklai greitai ir efektyviai paimami. Todėl šis elektrinis vairalazde valdomas kėlimo vežimėlis idealiai tinka mažmeninės prekybos sektoriui. Ypač ten, kur prekes reikia perkelti greitai ir efektyviai, EJE C20 yra geriausias sprendimas dėl didelio greičio ir didelio greitėjimo bei mažų energijos sąnaudų. Puikų energijos valdymą |Jums garantuoja mūsų ličio jonų technologija. Dirbant su EJE C20 taip pat labai svarbus saugumas. Žemai nuleista vairalazdė užtikrina reikiamą atstumą tarp krautuvo ir operatoriaus. Ir jei kartais būtų labai siaura, lėtosios eigos mygtukas leidžia saugiai manevruoti su aukštyn pakelta vairalazde.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Pranašumai


Savybės

Modelio apžvalga

Model Keliamoji galia Kėlimo aukštis Važiavimo greitis Bendras ilgis Akumuliatoriaus įtampa
EJE C20 2 000 kg 752 mm 6 km/h 1 734 mm 24 V

Ar turite klausimų?