EKXa

Lankstus automatizavimas pažangios „Jungheinrich EKX“ technikos pagrindu

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

  • Įvairūs darbo režimai
  • Išbandyto pagrindinio prietaiso techninių pranašumų naudojimas
  • Taip pat galima naudoti esamuose aukštųjų stelažų sandėliuose
  • Laipsniškas automatizavimas
  • Optimalus pakrovimo ir iškrovimo našumas
  • Gebėjimas judėti kreivėmis

Lankstumas nepaisant automatizavimo! Perjungdami tarp rankinio, pusiau automatinio arba automatinio režimo, Jūs esate pasirengęs kiekvienam naudojimui. Taip pat galima laipsniškai automatizuoti sandėlio funkcijas.
Kaip bazinis automatizavimo prietaisas naudojamas patikimas „Jungheinrich“ aukštai keliančių krautuvų tipas EKX ir gaunama nauda iš daugelio šių transporto priemonių tipų techninių pranašumų. Naujoviška technika sukuria pagrindą ekonomiškam naudojimui, kai svarbiausia yra optimalus krovinių įdėjimo ir išėmimo našumas, kuris yra automatizavimo sąlyga.

Pranašumų apžvalga

  • Savybės
  • Pranašumai
  • Naudojimas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Savybės

Automatizavimo pagrindas yra patikimas aukštųjų stelažų krautuvas EKX. Daugelis šio krautuvo standartinių parinkčių, pvz., įkrovimas transporto priemonėje, įvairūs krovinio paėmimo įtaisai (teleskopinės šakės arba pasukamieji išstumiamieji griebtuvai) ir t. t., yra taip pat naudojamos dirbant automatiniu režimu. Papildomi komponentai, pvz., automatizuotas valdymo kompiuteris, tikslios padėties nustatymo sistemos, posūkių valdymo sistemos, krovinių centravimo ir kontūro kontrolė leidžia įgyvendinti visišką automatizavimą. EKXa per WLAN technologijas komunikuoja su aukštesnio lygio valdymo ir kontrolės sistemomis. Dėl patikimos indukcinės valdymo technologijos, kurią jau turi pagrindinis krautuvas, EKXa gali saugiai važiuoti bet kuriuo metu ir bet kurioje sandėlio vietoje.

Naudojimas

EKXa panaudoja pagrindinio prietaiso EKX tipo, „Jungheinrich“ aukštųjų stelažų krautuvo „Man-Up“, savybes ir pranašumus. Be to galima automatizuoti esamas aukštųjų stelažų sistemas, kaip ir naujai statomą sandėlį. Taip pat galima automatizuoti jau eksploatuojamus krautuvus.

Pranašumai

Automatizuojant pakopomis (pvz., laikinai eksploatuojama naudojant „Jungheinrich“ sandėlio navigaciją) ir esant labai aukštoms stelažų sistemoms, aukštųjų stelažų krautuvo „Man-Up“ varianto automatizavimas turi pranašumų. Čia, vairuojant rankiniu būdu, vairuotojas visada yra tame aukštyje, kur vyksta veiksmas.

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.