+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage Automatizuoti aukštųjų stelažų krautuvai

Automatinis aukštai keliantis vežimėlis

Mūsų automatiniai aukštai keliantys vežimėliai geriausiai veikia automatizuotuose sandėliuose su siaurais praėjimais. Jie taip pat turi lentynas, programinę įrangą ir padavimo sistemas, tokias kaip konvejerių technologija. Kai viskas tobulai integruota, mūsų automatiniai aukštai keliantys vežimėliai gali našiai ir patikimai atlikti savo darbą.

Automatizuotame sandėlyje su nauju kontūro valdymu nebereikia konvejerių technologijos.

Įmonei „ESM Ertl Systemlogistik“ Minden mieste „Jungheinrich“ sukūrė visapusišką vidaus logistikos paketą su novatoriškais sprendimais. Pagrindinis jo pranašumas – naujasis kontūro valdymas leidžia automatizuotame sandėlyje, kuriame visiškai nenaudojama konvejerių technologija, padėklus perduoti rankiniu būdu. Taip sutaupoma daug laiko, pinigų ir vietos.


Content automated high rack stacker 1 Geriausias našumas sandėliuose – 24 val. per parą

Pasirinkus vieną ar daugiau aukštai keliančiais vežimėliais pagrįstų automatizuotų transporto priemonių, jūsų sandėlis gaus naudos dėl didžiausio pasiekiamumo, veiksmingumo ir našumo. Grindyse išvedžioti kelių dažnių kreipiamieji kabeliai ir atsakikliai užtikrina efektyvų orientavimąsi praėjimuose. Norint eksploatuoti visą parą, galima maitinimą automatiniam aukštai keliančiam vežimėliui tiekti naudojant lentynose sumontuotus laidžius bėgelius. 


Content automated high rack stacker 1 (1) Paremti ilgamete standartinių krautuvų patirtimi

Mūsų automatiniai aukštai keliantys vežimėliai pagrįsti serijinės gamybos krautuvais. Šios daug kartų patikrintos ir faktiškai naudojant patikimumą įrodžiusios standartinės transporto priemonės papildytos atitinkamais automatiniais komponentais. Tokia nauja konfigūracija leido sukurti itin patikimas ir našias automatizuotas transporto priemones (AGV) jūsų didelio kėlimo aukščio sandėlio veiklai. 


Content automated high rack stacker 3 Automatizuojama palaipsniui

Taip pat galite palaipsniui automatizuoti savo turimas rankiniu būdu valdomas transporto priemones ir taip savo sandėlį su siaurais praėjimais parengti ateičiai. Pusiau automatizuotos sistemos ir apdovanojimus pelniusi mūsų „warehouseNAVIGATION“ sistema gali padėti sandėlio pralaidumą padidinti net 25 procentais.
Darbo palengvinimas jūsų vairuotojams ir labai tikslus veikimas bei padėties nustatymas sandėliavimo vietose.
Visiškai automatiniu režimu automatiniai aukštai keliantys vežimėliai sandėlio praėjimais juda kaip autonomiškos AGV, jiems paskirtas transportavimo ir sandėlio užduotis atlikdami itin patikimai. 


Automatinis aukštai keliantis vežimėlis: Tobula sąveika.

Infografike nurodyta, kas svarbu automatizuotame padėklų sandėlyje, norint pasiekti didžiausią našumą visą parą.

Sužinokite daugiau


Sėkmingas automatizavimas su teisingu partneriu.


Content high rack stacker case studys

Individualūs sprendimai kiekvienam sektoriui

Nesvarbu, ar norite naujos įrangos, ar modernizuoti arba praplėsti esamą: per daugelį metų patirties vidaus logistikos srityje mes teikėme pagalbą dėl procesų automatizavimo daugeliui mažų, vidutinių ir didelių įmonių visame pasaulyje, o kartu buvome pagrindinis rangovas visą projekto vykdymo laikotarpį.

Ar norėtumėte savo sandėlio našumą pakylėti į naują lygį?

Make an appointment now!

Stage Dividendai

Ihr Kontakt

Telefonas

##

Susisiekite

Ar turite klausimų?