EZS 350a

Bepilotės transportavimo sistemos elektrinis vilkikas (5.000 kg)

Įprasti darbai atliekami automatiškai, patikimai ir saugiai

Paveikslėlį padidinkite pelės rodykle

Klausti internetu

Pagrindiniai požymiai

Eiga (standartinis kėlimo mechanizmas)
nuo 0 iki 0 mm
Keliamoji galia / apkrova
nuo 5,00 iki 5,00 t
 • Optimizuoti transportavimo keliai
 • Trumpas amortizacijos laikas
 • Esamų važiavimo kelių naudojimas
 • Visavertis naudojimas rankiniu ir automatiniu režimu

Kitus požymius rodyti

Kiti požymiai

EZS 350a – bepilotė transportavimo sistema, sukurta remiantis mūsų serijiniais krautuvais. Čia suderinama patikima mašinų gamyba su tikslia navigacijos technika ir gausia saugos sistema. Tokiu būdu pasiekiamas didžiausias patikimumas ir saugumas. EZS 350a galima naudoti mišriu režimu su rankiniais krautuvais ir pėsčiaisiais. EZS 350a yra puikus pasirinkimas tiek integruojant į esamas gamyklų struktūras, tiek į naują statinį, siekiant padidinti Jūsų darbinių procesų efektyvumą.
EZS 350a navigacija yra lazerinė, todėl nereikia atlikti pagrindo paruošimo darbų. Reikalingi atšvaitai pritvirtinami prie važiavimo kelyje esančių tinkamų objektų, pvz., stelažų, kolonų ir sienų, arba naudojami natūralūs orientyrai.

Naudojant EZS 350a, pagerinami Jūsų darbo procesai. Automatiškai atliekant standartinius transporto procesus, pavyzdžiui, užtikrinančius gamybą, sumažėja darbuotojų darbo krūvis: jiems nebereikia atlikti papildomų transporto darbų ir jie gali susitelkti į savo pagrindines pareigas.
Bepilotę transportavimo sistemą paprasta įtraukti į esamą IT ir programinės įrangos aplinką. Be problemų galima prijungti prie pagrindinės sistemos, pvz., „Jungheinrich WMS“ arba kitų esamų WMS/ERP sistemų, naudojant mūsų premijuotą „Jungheinrich“ logistinę sąsają. Be to, bepilotę transportavimo sistemą taip pat galite naudoti autonominiu („Stand alone“) režimu, t. y. atskirai be pagrindinės sistemos („Host“) sąsajos.

Dėl modulinės sistemos sandaros sukuriamos puikios sąlygos atitikti individualius klientų procesus bei lanksčiai ir greitai reaguoti į procesų pakeitimus. Tai sudaro pagrindą įrangą eksploatuoti efektyviai pagal Jūsų reikalavimus.

Pranašumų apžvalga

 • Ištobulintas standartinis prietaisas kaip pagrindas
 • Viskas gerai matoma – TSBV valdymo vietoje
 • Tiksli navigacija
 • Lanksčios galimybės
 • Integravimas į esamas sistemas

Parodyti pranašumus detaliai

Pranašumai detaliai

Ištobulintas standartinis prietaisas kaip pagrindas

EZS 350a pagrindas – elektrinis vilkikas EZS 350XL. Šis daug kartų išmėgintas ir pasiteisinęs standartinis krautuvas, sujungtas su gausia apsaugine sistema bei automatinės įrangos komponentais, sudaro EZS 350a. Todėl EZS 350a pasižymi ne tik patikimumu bei efektyvumu, bet ir kitais standartinio prietaiso pranašumais:

 • 24 V trifazis traukos variklis
 • Nėra anglinių šepetėlių: traukos varikliui nereikia techninės priežiūros
 • Tvirta konstrukcija
 • Kompaktiškas dizainas
 • „JetPilot“ vairas
Lanksčios galimybės

Nepaisant automatinės įrangos, EZS 350a galima naudoti ir kaip rankiniu būdu valdomą prietaisą. EZS 350a gali patikimai pervežti krovinius plokščiu paviršiumi, o prekes tiksliai perskirstyti gali ir darbuotojas.
Per papildomai įsigyjamą, patogų valdymo terminalą darbuotojai gali patys nustatyti artimiausią EZS 350a kelionės tikslą ir vienu mygtuko spustelėjimu jį įvesti į transporto priemonę.

Viskas gerai matoma – TSBV valdymo vietoje

Bepilotės transportavimo sistemos valdymo grafinėje vizualizacijoje rodoma visa informacija apie EZS 350a. Galima greitai apžvelgti esamą transportavimo užduočių būseną. Galima įvesti svarbesnius užsakymus ir juos apdoroti atitinkama eilės tvarka.

Integravimas į esamas sistemas

„Jungheinrich“ bepilotę transportavimo sistemą paprasta įtraukti į Jūsų esamą IT ir tinklų aplinką. EZS 350a ryšiui rekomenduojama naudoti esamą WLAN struktūrą.
Jei reikia naudoti esamą pagrindinę sistemą, pvz., „Jungheinrich WMS“ arba kitas esamas WMS/ERP sistemas, bepilotę transportavimo sistemą galima prijungti prie šios sistemos per logistikos sąsają.

Tiksli navigacija

Esant dideliam tikslumui, galima milimetrų tikslumu nustatyti transporto priemonės vietą iš anksto pasirinktose geležinkelio stotyse.
Jei reikia, EZS 350a, taip pat kaip ir kitose bepilotėse transportavimo sistemose, galima naudoti įvairias navigacijos rūšis. Jos kuriamos atsižvelgiant į konkretų projektą ir aplinką bei gali būti naudojamos kaip hibridinė navigacija.

Jungheinrich ličio jonų technologija

Su Jungheinrich ličio-jonų technologija lengvai įveiksite konkurenciją: ilgalaikis našumas, greitas įkrovimas ir jokio aptarnavimo maksimaliam produktyvumui. Pasirinkite  ličio jonų galingumą, su  6 mėnesių pasitenkinimo garantija bei 5-ių metų garantija ličio jonų akumuliatoriui.
Daugiau

Klausti internetu

Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Telefonas: +370 5 2322242
Faksas: +370 5 2647600
info(at)jungheinrich.lt

Prenumeruoti naujienlaiškį?

Jei norite užsisakyti mūsų naujienlaiškio prenumeratą, spustelėkite čia.