+370 52322242 Techninės priežiūros tarnybos karštoji linija Nemokamas telefono numeris:
Užklausa
Naujienlaiškis
Stage EKS 215a

Automatinis vertikalusis užsakymų rinktuvas

  • 3 500 - 6 000 mm
  • 1 500 kg
  • Tikslus padėklų tvarkymas lazerinės navigacijos pagalba
  • Efektyvus, technologiškai saugus kasdienių užduočių atlikimas
  • Prijungimas prie ERP per logistikos sąsają siekiant geresnių procesų
  • Naudojimo lankstumas su reguliojamomis šakėmis
  • Trumpas amortizacijos laikas dėl procesų optimizavimo

EKS 215a

Mūsų lankstūs ir tikslūs krautuvai EKS 215a yra transporto priemonės be vairuotojo (TPBV), sukurtos mūsų išbandytų elektrinių vertikalių užsakymų rinktuvų pagrindu, kurios kartu su automatizavimo ir navigacijos komponentais bei pažangia programine įranga efektyviai supaprastina Jūsų sandėlyje vykdomus procesus.48 V trifazis variklis ilgesnei veikimo trukmei be akumuliatoriaus įkrovimo, aktyvus energijos valdymas, regeneracinis stabdymas, TÜV sertifikuota „CAN-Bus“ valdymo sistema bei kiti ištobulinti saugumo komponentai garantuoja maksimalų našumą ir didžiausią saugumą. Dėl šakių, užtikrinančių didelį lankstumą, EKSa kuo puikiausiai tinka specialiems krovinių laikikliams ir uždariems padėklams transportuoti. TSBV sandėlyje naviguoja lazerinės navigacijos pagalba; tam reikalingi atšvaitai pritvirtinami važiavimo kelyje. TSBV galima naudoti mišriu režimu su rankiniais krautuvais ir pėsčiaisiais. EKS 215a yra puikus pasirinkimas tiek integruojant į esamas gamyklų struktūras, tiek į naują statinį.

Ličio jonai

Content Ličio jonai + 5 metai Logotipas
Jokių rūpesčių. Jokio kompromiso.

Su Jungheinrich „Li-ion Guarantee Plus“ - mūsų aukštos kokybės ličio jonų baterijomis - mes suteikiame Jums ilgalaikės eksploatacijos pažadą iki 8 metų. Mes suprantame: didelis našumas ir ilgas baterijos tarnavimo laikas yra būtini sėkmei.

Esame tikri, kad Jus įtikinsime. Garantuojame, kad per 6 mėnesius po pristatymo greitai ir lengvai galėsite grįžti prie ankstesnės technologijos nenurodydami priežasčių.

Sužinokite daugiau

Savybės

Ar turite klausimų?